14:07 | 15.08.17 | Նորություններ | 31697
Այսօրվանից 5-դյույմանոց էկրանով fly Nimbus 10 սմարթֆոնը հնարավոր է ձեռք բերել առանց պարտավորության՝ 34 900 դրամով։ Նրանք, ովքեր ձեռք կբերեն սմարթֆոնը, 6 ամիս շարունակ անվճար կստանան 1ԳԲ ինտերնետ, ինչպես նաեւ Ucom եւ Ռուսաստանի ՄեգաՖոն ցանց անսահմանափակ զանգեր ներառող փաթեթը:
«Բոլոր նրանք, ովքեր ցանկանում են ունենալ որակյալ եւ մատչելի սմարթֆոն եւ վայելել տարածաշրջանում ամենաարագ 4G+ կապի հնարավորությունները, պետք է շտապեն Ucom վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոններ եւ օգտվեն այս առաջարկից»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։

14:07 | 15.08.17 | Новости | 31733
С сегодняшнего дня смартфон fly Nimbus 10 с 5-дюймовым экраном можно будет приобрести без каких-либо обязательств, за 34 900 драмов. Все те, кто приобретет этот смартфон, 6 месяцев подряд будут бесплатно получать 1ГБ интернета, а также пакет, включающий безлимитные звонки в сети Ucom и МегаФон Россия.
“Любой, кто хочет приобрести качественный и доступный смартфон, а также испробовать возможности самой быстрой сети 4G+ в регионе, должен поспешить в центры обслуживания абонентов Ucom и воспользоваться этим предложением”, - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.