13:27 | 05.09.17 | Նորություններ | 24828
Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում սմարթֆոնների գնորդները, «Դպրոց նոր սմարթֆոնով» ակցիայի շրջանակում, ստանում են բլոկնոտներ եւ գրիչներ:
Գրենական պիտույքները տրամադրվում են սեպտեմբերի 1-ից սկսած՝ առաջին 2000 հաճախորդներին:
Բացի այդ, ակցիայի շրջանակում Beeline-ի բրենդավորված սմարթֆոնները վաճառվում են մինչեւ 50% զեղչով: Այսպիսով՝ Beeline Fast սմարթֆոնը հասանելի է 24 900 դրամով, Beeline Pro-ն՝ 20 900 դրամով, Beeline Pro 5-ը՝  25 900 դրամով,  Beeline Pro 4-ը՝  22 900 դրամով, Beeline Smart 8-ը՝ 19 900 դրամով, իսկ Beeline Pro 6-ը՝ 32 900 դրամով:
Ակցիան շարունակվելու է մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը:
Օգտվելով ակցիայից՝ բաժանորդները ստանում են նաեւ նոր հեռախոսահամար եւ «Սմարթ 1500» կանխավճարային փաթեթից մեկ ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն:
«Այս փոքրիկ անակնկալը թող ոգեւորի մեր աշակերտներին ու ուսանողներին իրենց ուսման մեջ եւ հիշեցնի, որ Beeline-ն իրենց հետ է այդ բարդ եւ կարեւոր ճանապարհին: Մեր հեռախոսների օգնությամբ նրանք կկարողանան միշտ կապի մեջ լինել իրենց հարազատների հետ: Բացի այդ, հուսով եմ, որ նրանք կօգտագործեն այս սմարթֆոնների ու տրամադրվող սակագնային փաթեթի հնարավորությունները նոր գիտելիքներ ձեռք բերելու համար, ինչը նրանց կյանքը կդարձնի ավելի լավը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

13:27 | 05.09.17 | Новости | 24835
В офисах продаж и обслуживания Beeline покупатели смартфонов в рамках акции «В школу с новым смартфоном» получают блокноты и ручки.
Канцелярские принадлежности предоставляются с 1 сентября первым 2000 абонентам.
Кроме того, в рамках акции брендированные смартфоны Beeline продаются с 50-процентной скидкой. Так, смартфон Beeline Fast доступен по цене 24 900 драмов, Beeline Pro – 20 900 драмов, Beeline Pro 5 – 25 900 драмов, Beeline Pro 4 – 22 900 драмов, Beeline Smart 8 – 19 900 драмов, а Beeline Pro 6 –  32 900 драмов.
Акция продолжится до 30 сентября.
Пользуясь акцией, абоненты получают также новый номер и возможность месячного бесплатного пользования предоплатным пакетом «Смарт 1500».
«Пусть этот маленький сюрприз воодушевит наших школьников и студентов и напомнит, что Beeline с ними на этом сложном и важном пути. С помощью наших телефонов они смогут быть всегда на связи со своими родными. Кроме того, надеюсь, что они будут использовать возможности этих смартфонов и предоставляемого тарифного плана для приобретения новых знаний, что сделает их жизнь лучше»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.