16:16 | 12.09.17 | Նորություններ | 20761
Այն ներառում է ավելի մեծ ծավալով ինտերնետ փաթեթ, առավել շատ խոսելաժամանակ ցանցի ներսում եւ դեպի ՀՀ այլ ցանցեր, ինչպես նաեւ Ռուսաստան, ԱՄՆ, Ուկրաինա եւ Կանադա զանգեր կատարելու հնարավորություն:
«Viva 9500» սակագնային պլանի շրջանակում տրամադրվող ինտերնետի՝ 19000 ՄԲ ծավալով փաթեթը, նախատեսված է շարժական ինտերնետից առավել շատ օգտվող բաժանորդների համար:
«Viva 9500» սակագնային պլանն առաջարկում է ծառայությունների հետեւյալ փաթեթները.
«Viva 9500»
9500 րոպե    դեպի ՎիվաՍել-ՄՏՍ, ՄՏՍ Ռուսաստան եւ Vodafone Ուկրաինա
19 000 ՄԲ ինտերնետ
450 րոպե դեպի ՀՀ այլ, 374 97 բջջային եւ 374 47 քաղաքային ցանցեր, Ռուսաստան, ԱՄՆ եւ Կանադա
450 SMS դեպի ՀՀ բջջային ցանցեր
«Բաժանորդները պետք է ստանան իրենց անհրաժեշտ ծառայություններն այն ծավալով, որն առավելագույնս համապատասխանում է հաղորդակցման նրանց պահանջներին: ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի կողմից առաջարկվող ծառայությունների հիմքում հենց այս մոտեցումն է: «Viva 9500» սակագնային պլանը նախատեսված է այն բաժանորդների համար, որոնք մշտապես օգտվում են շարժական ինտերնետից, կատարում զանգեր ցանցի ներսում եւ դեպի այլ ցանցեր, ներառյալ՝ միջազգային տարբեր ուղղություններով: Վերը նշված  ծառայությունները համադրված են մեկ փաթեթում, ինչը մեր բաժանորդների համար առավել դյուրին է դարձնում բջջային հաղորդակցման ծախսերի կառավարումը»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

ВиваСелл-МТС представляет новый тарифный план «Viva 9500».
Новый тарифный план включает в себя больше интернета, больше разговорного времени внутри сети и в направлении других сетей Армении, а также больше возможностей для звонков в Россию, США, Украину и Канаду. Подписавшись на тарифный план «Viva 9500», абоненты, которые нуждаются в большем объеме интернета, получат интернет-пакет в 19000 МБ.
В рамках тарифного плана «Viva 9500» предоставляются следующие пакеты услуг:
| «Viva 9500» | |
| 9500 минут | в направлении ВиваСелл-МТС, МТС России и Vodafone Украины |
| 19 000 МБ | интернета |
| 450 минут | в направлении других сетей РА, сетей 374 97 и 374 47, в Россию, США и Канаду |
| 450 SMS | в направлении сотовых сетей РА |
«Абоненты должны получить необходимые услуги в объеме, который необходим им для полноценной мобильной коммуникации. При разработке новых тарифных планов, мы руководствуемся именно таким подходом. Тарифный план «Viva 9500» предназначен для абонентов, которые постоянно пользуются мобильным интернетом, совершают звонки внутри и в направлении других сетей, а также в международных направлениях. Все эти услуги предоставляются в одном пакете, что делает управление расходами на мобильную коммуникацию более удобным для наших абонентов»,-сказал генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.