13:22 | 26.09.17 | Նորություններ | 18445
Beeline-ը հայտարարում է մարզերի բնակիչների համար մշակված «2Mix» եւ «2Mix+» կանխավճարային ծառայությունների փաթեթների գործարկման մասին, որոնք թույլ են տալիս միաժամանակ օգտվել ֆիքսված եւ բջջային ինտերնետ կապերից:
Ֆիքսված ինտերնետն այդ փաթեթների շրջանակում տրամադրվում է նոր սերնդի անլար ցանցի միջոցով, որը թույլ է տալիս որակյալ եւ կայուն ինտերնետ կապ ապահովել հեռավոր մարզերում:
Միանալով «2Mix» կամ «2Mix+» կանխավճարային ծառայությունների փաթեթներից որեւէ մեկին, բաժանորդները կստանան անսահմանափակ խոսելաժամանակ բջջային ցանցի ներսում, բջջային ինտերնետ եւ անսահմանափակ ֆիքսված ինտերնետ անլար ցանցի միջոցով՝ սկսած 3990 դրամից:
«Մեզ համար կարեւոր է, որ մեր պարզ եւ հարմար ծառայությունները մարդկանց համար հասանելի լինեն նույնիսկ Հայաստանի ամենահեռավոր անկյուններում: Մեր ժամանակներում ինտերնետն անհրաժեշտություն է, որը թույլ է տալիս հեշտությամբ լուծել շատ խնդիրներ՝ կապված թե՛ աշխատանքի, թե՛ ուսման հետ եւ այդպիսով դարձնել մարդկանց կյանքն ավելի լավը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

13:22 | 26.09.17 | Новости | 18470
Beeline объявляет о запуске разработанных для жителей марзов предоплатных пакетов «2Mix» и «2Mix+», которые позволяют одновременно пользоваться фиксированной мобильной связью и интернетом.
Фиксированный интернет в рамках данных пакетов предоставляется через беспроводную сеть нового поколения, которая позволяет обеспечивать качественную и бесперебойную интернет-связь в отдаленных марзах.
Присоединившись к одному из предоплатных пакетов «2Mix» и «2Mix+», абоненты получат безлимитное общение внутри сети, мобильный интернет и безлимитный фиксированный интернет с помощью беспроводного устройства стоимостью от 3990 драмов.
«Для нас важно, чтобы наши простые и удобные услуги были доступны людям, живущим в самых отдаленных уголках Армении. В наши дни интернет – это необходимость, которая позволяет с легкостью решать многие проблемы, связанные как с работой, так и учебой, и таким образом сделать жизнь людей лучше»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.