12:20 | 28.09.17 | Նորություններ | 21921
Ucom ընկերությունը «Երկրները մեկ հարկի տակ» խորագիրը կրող 2017թ. եռօրյա փառատոն-համաժողով-մրցանակաբաշխության շրջանակում ճանաչվել է հեռահաղորդակցման ոլորտի լավագույն ընկերություն:
Միջոցառումը յուրաքանչյուր տարի իրականացվում է ՀՀ կառավարության Միջազգային գործարար կապերի աջակցման խորհրդի նախաձեռնությամբ:
«Միջազգային լավագույն չափանիշներին համապատասխանող արդիականացված 4G+ եւ սեփական օպտիկամանրաթելային ցանցերի օգնությամբ ընկերությունը տրամադրում է ֆիքսված եւ շարժական կապի ծառայությունների ամբողջական փաթեթն իր ավելի քան 600 հազար բաժանորդներին: Մշտապես նորարարական առաջարկներով հանդես եկող Ucom-ը յուրաքանչյուրին հասանելի է դարձրել ոչ միայն շարժական հեռուստատեսությունն իր MediaRoom հավելվածով, այլեւ U!Pay վիրտուալ դրամապանակը, 1 SIM-քարտում հայկական եւ ռուսական համար ունենալու հնարավորությունը, U!Cloud ամպային լուծումները եւ շատ ավելին»,- ասված է Ucom-ի տարածած հաղորդագրության մեջ:
«Նման գնահատականը խիստ պարտավորեցնող է: Ucom ընկերությունը շարունակելու է մեծ եռանդով աշխատել ու հանդես գալ նորարարական լուծումներով»,- նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:

12:20 | 28.09.17 | Новости | 21912
В рамках трехдневного фестиваля-конференции-премии под названием “Страны под одной крышей 2017” компания Ucom была признана лучшей в сфере телекоммуникаций.
Мероприятие ежегодно организуется по инициативе Совета по содействию международным деловым отношениям правительства Армении.
«Посредством модернизированной сети 4G+ и соответствующей лучшим мировым стандартам собственной оптоволоконной сети компания предоставляет полный пакет фиксированных и мобильных телекоммуникационных услуг свыше 600 тыс. абонентов.
Постоянно предоставляющая инновационные решения компания Ucom сделала доступными каждому не только мобильное телевидение через приложение MediaRoom, но и виртуальный кошелек U!Pay, возможность иметь в 1 SIM-карте армянский и российский номера, облачные решения U!Cloud и многое другое»,- говорится в сообщении Ucom.
«Такая оценка крайне обязывает. Компания Ucom продолжит работать с большим энтузиазмом и предлагать инновационные решения своим абонентам», – отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.