13:13 | 03.11.17 | Նորություններ | 27446
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ «Սմարթ» սակագնային փաթեթներից, Neomax եւ Quatro ծառայությունների փաթեթներից օգտվող բաժանորդները կարող են անսահմանափակ անվճար զանգեր կատարել դեպի Ռուսաստանի Beeline բջջային ցանց։
«Սմարթ 3500», «Սմարթ 5500» եւ «Սմարթ 7500» կանխավճարային եւ հետվճարային սակագնային փաթեթներում, կանխավճարային «Սմարթ 1500 մարզային» սակագնային փաթեթում, ինչպես նաեւ Neomax եւ Quatro ծառայությունների փաթեթներում ներառված 10 000 ներցանցային անվճար րոպեներն բաժանորդները կարող են օգտագործել դեպի ռուսաստանյան Beeline-ի բջջային ցանց զանգեր կատարելու համար։
Բոլոր նշված փաթեթների ամսավճարները մնում են անփոփոխ։ Ռուսաստանյան Beeline-ին անվճար զանգահարելու համար պետք է հեռախոսահամարից առաջ հավաքել *88*։
«Բաժանորդների հարմարավետության ապահովումը մեր գլխավոր նպատակներից է։ Դեպի Ռուսաստան զանգերը շատ պահանջված են նրանց կողմից, եւ մեր կարծիքով ճիշտ է, որպեսզի Beeline-ի հաճախորդները տարբեր երկրներում վայելեն խոշոր միջազգային խմբի ծառայություններից օգտվելու առավելությունները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

13:13 | 03.11.17 | Новости | 27417
Beeline сообщает, что абоненты, пользующиеся тарифными планами «Смарт», пакетами услуг Neomax и Quatro, могут совершать неограниченные бесплатные звонки в российскую сеть Beeline.
Для звонков в российскую сеть Beeline абоненты смогут использовать 10 000 бесплатных минут внутри сети, включенных в предоплатные и постоплатные тарифные планы «Смарт 3500», «Смарт 5500» и «Смарт 7500», в предоплатный тарифный план «Смарт 1500 региональный», а также в пакеты услуг Neomax и Quatro.
Ежемесячная плата всех указанных пакетов остается неизменной. Для бесплатных звонков в российскую сеть Beeline необходимо перед номером набрать*88*.
«Обеспечение комфорта для абонентов – одна из наших главных целей. Звонки в Россию очень востребованы, и, на наш взгляд, будет правильно, если абоненты Beeline смогут воспользоваться преимуществами услуг крупной международной сети в разных странах»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.