11:23 | 28.11.17 | Նորություններ | 21726
Beeline-ը հայտարարել է Շիրակի մարզի Առափի գյուղում ֆիքսված հեռախոսակապի ենթակառուցվածքի արդիականացման մեկնարկի մասին:
Գյուղում կտեղադրվեն ժամանակակից տեխնիկական սարքավորումներ, որոնց շնորհիվ բնակիչներին հասանելի կլինի նոր որակի ինտերնետ՝ մինչեւ 10 Մբ/վրկ. արագությամբ:
Աշխատանքները նախատեսվում է ավարտել մինչեւ 2017թ․ դեկտեմբերի 20-ը։
«Հայաստանում Beeline-ի համար շատ կարեւոր է, որ իր բաժանորդները կարողանան օգտվել որակյալ կապի ծառայություններից ամբողջ երկրի տարածքում։ Այդ իսկ պատճառով մենք հետեւողականորեն արդիականացնում ենք մեր ցանցերը ամեն բնակավայրում։ Վստահ եմ, որ Առափի գյուղի բնակիչները մեր մյուս բաժանորդների պես բարձր կգնահատեն արագ ինտերնետն ու որակյալ ձայնային ծառայությունները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Արդիականացումից հետո Առափի գյուղի Beeline-ի բաժանորդների ֆիքսված հեռախոսահամարները կփոխվեն: Յուրաքանչյուր բաժանորդ այդ մասին կտեղեկացվի անհատապես: Բացի այդ, բոլորի համար 6 ամսով միացվելու է հին համարին զանգահարելիս համարի փոփոխության մասին տեղեկացման ավտոմատ ծառայությունը:

11:23 | 28.11.17 | Новости | 21963
Beeline объявил о начале модернизации инфраструктуры фиксированной телефонной связи в селе Арап Ширакского марза.
В селе будет размещено современное техническое оборудование, с помощью которого жителям села будет доступен интернет нового качества, со скоростью 10 Мб/сек.
Планируется завершить работы до 20 декабря 2017 года.
«Для Beeline в Армении очень важно, чтобы абоненты смогли воспользоваться качественными услугами связи по всей территории страны. По этой причине мы последовательно модернизируем наши сети в каждой общине. Уверен, что жители села Арап, как и другие наши абоненты, высоко оценят быстрый интернет и голосовые услуги»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
После модернизации фиксированные телефонные номера абонентов Beeline села Арапи изменятся. Каждому абоненту об этом сообщат заранее. Кроме того, на 6 месяцев для всех будет подключена автоматическая услуга оповещения об изменении номера при звонках на старый номер.