12:43 | 12.12.17 | Նորություններ | 20189
Ucom ընկերությունը հայտարարել է, որ հանդես է գալիս ֆիքսված ծառայության իր բաժանորդների համար նոր առաջարկով:
Ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանի խոսքով՝ ընկերությունը սկսել է «յուքոմիացում» (#ucomմիացում) արշավը: Ֆիքսված ծառայության առկա եւ նոր բաժանորդները, միանալով շարժական հեռախոսակապի Ունիվերսալ ծառայությանը, կստանան մինչեւ երկու անգամ շատ րոպեներ, մինչեւ երկու անգամ շատ ինտերնետ եւ կօգտագործեն Ունիվերսալ ծառայությունը 4 ամիս առանց ամսավճարի:
Ունիվերսալ ծառայությունից նույն պայմաններով կարող են օգտվել նաեւ առկա ու նոր բաժանորդների 4 մտերիմները՝ ներկայացնելով առաջարկից օգտվելու հնարավորություն տվող հատուկ կտրոնը:
Նշվում է, որ, օրինակ, առաջարկի շրջանակում Ունիվերսալ 5500 սակագնային պլանի բաժանորդներն ամսական կստանան 1500 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ, Կանադա եւ Ռուսաստան զանգելու համար, 10 ԳԲ շարժական ինտերնետ եւ դեպի տեղական բոլոր ցանցեր ու Արցախ 1500 կարճ հաղորդագրություն ուղարկելու հնարավորություն, այսինքն՝ ստանդարտ ներառումներից երկու անգամ շատ ծավալ։
«Ի դեպ, փաթեթում ընդգրկված բոլոր 5 բաժանորդները կարող են ակտիվացնել MediaRoom հավելվածը եւ դիտել 55 ալիք շարժական TV-ով՝ առանց որեւէ վճարի: Սա շուկայում առկա թերեւս լավագույն կոնվերգենտ առաջարկն է», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Առաջարկը գործում է U!TV, U!Net, TriplePlay ֆիքսված ծառայությունների ներկայիս եւ նոր բաժանորդների համար՝ Ունիվերսալ ծառայությանը 2 տարի բաժանորդագրվելու դեպքում:

12:43 | 12.12.17 | Новости | 20241
По словам генерального директора компании Айка Есаяна компания запустила процесс “юкомизации” (#ucomմիացում или #ucomподключение). Aбоненты фиксированных услуг Ucom, подключившись к услуге мобильной связи Универсал, получат до 2 раз больше минут, до 2 раз больше интернета и воспользуются услугой Универсал без ежемесячной платы в течение 4 месяцев.
Кроме того, услугой Универсал смогут воспользоваться также 4 близких текущим или новым абонентам людей, представив специальный ваучер, позволяющий воспользоваться предложением.
Например, в рамках предложения абоненты тарифного плана Универсал 5500 получат 1500 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США, Канаду и Россию, 10 ГБ мобильного интернета и возможность отправить 1500 коротких сообщений на все местные номера и в Арцах, то есть в два раза больше объема стандартных вложений.
“Кстати, все 5 абонентов, включенные в пакет, смогут активировать приложение MediaRoom и просматривать 55 каналов по мобильному ТВ, без какой бы то ни было платы. Это, пожалуй, наилучшее конвергентное предложение, существующее на рынке”, - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что предложением могут воспользоваться текущие и новые абоненты фиксированных услуг U!TV, U!Net, TriplePlay, подписавшись на услугу на 2 года.