16:58 | 12.03.18 | Նորություններ | 25028
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ 2018թ. մարտի 7-ից ապրիլի 8-ը 39 900 դրամ եւ ավելի արժողությամբ սմարթֆոն գնելու դեպքում գնորդը կստանա հնարավորություն մասնակցելու KIA Rio X-Line մակնիշի ավտոմեքենայի խաղարկությանը:
Խաղարկությանը մասնակցելու համար սմարթֆոնը պետք է ձեռք բերել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոններից՝ կանխիկ կամ ապառիկ եղանակով: Գործարքը կատարելուց հետո պետք է պահպանել գնված սմարթֆոնը եւ ՀԴՄ կտրոնը:
«Հեռահաղորդակցության ժամանակակից ծառայություններից լիարժեք օգտվելու առումով սմարթֆոնը թերեւս անփոխարինելի է: Միեւնույն ժամանակ՝ թանկ սմարթֆոն ունենալն այդ ծառայություններից օգտվելու նախապայման չէ: Տարբեր նախասիրություններ ունեցող իր բաժանորդներին, որոնք մարտի 7-ից ապրիլի 8-ն ընկած ժամանակահատվածում ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոնից կգնեն 39 900 դրամ եւ ավելի արժողությամբ սմարթֆոն, ընկերությունը նաեւ կընձեռնի KIA Rio X-Line մակնիշի ավտոմեքենայի խաղարկությանը մասնակցելու հնարավորություն»,-ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Խաղարկության հաղթողը կորոշվի պատահականության սկզբունքով 2018թ. ապրիլի 25-ին՝ ժամը 15:00-ին: Խաղարկության ընթացքին եւ արդյունքի հրապարակմանը հնարավոր է հետեւել առցանց ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ֆեյսբուքյան էջում:
Շահող մասնակիցը պետք է 2018թ. ապրիլի 26-ից մինչեւ մայիսի 10-ը (ներառյալ) ներկայանա «ՄՏՍ Հայաստան» ՓԲԸ-ի գլխամասային գրասենյակ՝ ք. Երեւան, Արգիշտի 4/1 հասցեով` շահումը ստանալու համար: Շահող մասնակիցը պետք է ներկայացնի անձը հաստատող փաստաթուղթ (անձնագիր կամ նույնականացման քարտ), ինչպես նաեւ այն սմարթֆոնը, որի IMEI կոդը ընտրվել է խաղարկության արդյունքում, եւ համապատասխան ՀԴՄ կտրոնը:

16:58 | 12.03.18 | Новости | 25047
ВиваСелл-МТС сообщает, что с 7 марта по 8 апреля 2018 года при покупке смартфона стоимостью от 39 900 драмов клиенты смогут принять участие в розыгрыше автомобиля марки KIA Rio X-Line.
Для участия в розыгрыше необходимо приобрести смартфон наличными или в рассрочку в центрах обслуживания ВиваСелл-МТС. После сделки необходимо сохранить купленный смартфон и чек.
«Для полноценного пользования современными услугами телекоммуникации смартфон незаменим. В то же время, дорогой смартфон не является предусловием для этого. Абонентам, которые в период с 7 марта по 8 апреля приобретут смартфон стоимостью 39 900 драмов в центрах обслуживания ВиваСелл-МТС, компания предоставит возможность принять участие в розыгрыше автомобиля марки KIA Rio X-Line»,- отметил генеральный директор компании ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
Победитель розыгрыша будет определен 25 апреля 2018 года в 15:00 по принципу случайного выбора. За розыгрышем и оглашением результатов можно следить в режиме онлайн на официальной странице ВиваСелл-МТС в Facebook.