11:07 | 03.04.18 | Նորություններ | 29216
Beeline-ը ներառում է քաղաքային հեռախոսակապը Quatro Best եւ Quatro Max ծառայությունների փաթեթներում՝ ամսավճարները թողնելով անփոփոխ։
«Quatro ծառայությունների փաթեթի առանձնահատկություններն են միասնական հաշիվը եւ խնայողության գործոնը։ Յուրաքանչյուր հաշվարկային ամսվա ավարտին հաճախորդը բոլոր ծառայությունների համար կարող է նաեւ վճարել ընդամենը լիցքավորելով իր Quatro հեռախոսահամարը»,- ասված է հաղորդագրությունում:
«Այժմ մեր Quatro առաջարկը թույլ է տալիս ստանալ կապի բոլոր ծառայությունները մեկ փաթեթում, եւ նման փաթեթային առաջարկներն ավանդաբար ամենահարմարն ու շահավետն են լինում։ Այդ մասին է վկայում նաեւ այն փաստը, որ ֆիքսված կապն էլ է արդեն ներառված փաթեթի մեջ, եւ Beeline-ի քաղաքային կապի բաժանորդները կարող են անվճար ու առանց սահմանափակումների զանգահարել Ռուսաստանի Beeline-ի բջջային համարներին։ Մենք շարունակում ենք ապացուցել, որ Beeline-ի կապի ծառայություններից օգտվելը շատ պարզ, հարմար եւ շահավետ է»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Quatro-ի բաժանորդները մինչեւ 2019թ. հունվարի 15-ը կարող են անսահմանափակ անվճար զանգեր կատարել Ռուսաստանի Beeline-ի բջջային համարներին փաթեթում ներառված քաղաքային համարից։

11:07 | 03.04.18 | Новости | 29153
Beeline включает городской телефон в пакеты услуг Quatro Best и Quatro Max, оставляя прежнею абонентскую плату неизменной.
«Теперь самое популярное и единственное на рынке  пакетное предложение 4 в 1 от Beeline стало максимально полным и включает все услуги связи: мобильную связь и интернет, фиксированный телефон, телевидение и домашний высокоскоростной интернет.
Отличительной особенностью пакета услуг Quatro является единый счет и фактор экономии. В конце расчетного месяца клиент оплачивает один счет за все услуги, который приходит на баланс его мобильного телефона. Эта возможность делает пакетное предложение Quatro максимально понятным, простым и удобным»,- говорится в сообщении Beeline.
«Теперь наше предложение Quatro позволяет получить все услуги связи в одном пакете, и такие пакетные предложения традиционно являются самыми удобными и выгодными. В пользу этого утверждения говорит и то, что теперь фиксированая связь включена в пакет, а абоненты городской связи Beeline могут бесплатно и без ограничений звонить на мобильные номера Beeline в Россию. Мы продолжаем доказывать, что пользоваться услугами связи Beeline это просто, удобно и очень выгодно», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что абоненты Quatro могут до 15 января 2019 года совершать неограниченные бесплатные звонки на мобильную сеть Beeline Россия с фиксированного номера Quatro.