15:44 | 07.05.18 | Նորություններ | 17229
2018թ. մայիսի 9-ին՝ ժամը 00:00-ից մինչեւ 23:59-ը, Beeline-ի ֆիքսված ցանցից դեպի ԼՂՀ ֆիքսված եւ բջջային ցանցեր զանգերը կլինեն անվճար։
«Մենք ցանկանում ենք, որպեսզի մեր բաժանորդները կարողանան առանց գումարի մասին մտահոգվելու շնորհավորել իրենց հարազատներին եւ բարեկամներին հաղթանակի օրվա կապակցությամբ: Beeline-ը պարբերաբար վերանայում է սակագները եւ անակնկալներ է մատուցում իր ֆիքսված հեռախոսակապի բաժանորդներին, եւ այս մեկը սպասվող բազմաթիվ անակնկալներից մեկն է»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Beeline ֆիքսված հեռախոսակապի բաժանորդները մինչեւ 2019թ. հունվարի 15-ը կարող են ուղիղ զանգեր կատարել դեպի Ռուսաստանի Beeline բջջային ցանց, ինչպես նաեւ զանգահարել Ռուսաստանի ֆիքսված ցանցեր 15 դր/րոպե սակագնով:

15:44 | 07.05.18 | Новости | 17203
9 мая 2018 года с 00:00 до 23:59 звонки из фиксированной сети Beeline в фиксированные и мобильные сети НКР будут бесплатными.
«Мы хотим, чтобы наши абоненты могли поздравить своих родных и близких с Днем победы, не переживая о балансе. Beeline периодически пересматривает тарифы и преподносит сюрпризы абонентам фиксированной связи, и это один из многочисленных долгожданных сюрпризов»,- отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Абоненты фиксированной связи Beeline до 18 января 2019 года смогут совершать прямые звонки в мобильную сеть Beeline в России, а также звонить в фиксированные сети России по тарифу в 15 др/минуту.