13:59 | 31.05.18 | Նորություններ | 13747
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը մասնակցել է Առաջնորդության դպրոցի ավարտական միջոցառմանը եւ շնորհավորել 2017-2018 ուսումնական տարվա շրջանավարտներին:
Շնորհավորական խոսքում ընկերության ղեկավարն անդրադարձել է կարիերայի եւ անձնական զարգացման թեմաներին, եւ որպես օրինակ ներկայացրել «Տրանսֆորմացիա ԱրմենՏելից մինչեւ VEON» պրեզենտացիան:
«Զարգացումն այսօր նշանակում է ամեն օր եւ ամեն ժամ սահմանել նոր նշաձող, որը «գրավելն» առաջին հայացքից անհնար է թվում։ Եթե դա այդպես է, ապա ձեր նպատակներն իսկապես հավակնոտ են, եւ նույնիսկ ամեն ձախողումը ձեզ ավելի է մոտեցնելու հաջողությանը: Իսկ ես ձեզ համար ունեմ զարգացման, ինչպես նաեւ հաջողությունների եւ բացթողումների հիանալի պատմություն՝ ձեզ բոլորիդ լավ ծանոթ ընկերության օրինակով»,- նշել է Անդրեյ Պյատախինը:

Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin took part in the graduation ceremony of Leadership School in Yerevan and congratulated the graduates of 2017-2018.
In his congratulatory speech Andrey Pyatakhin touched upon professional and personal development and introduced participants to “Transformation from ArmenTel to VEON” presentation.
“Development today is challenging yourself every day and hour, choosing tasks that seem unbelievable at first sight. If this is the case, then your goals are indeed ambitious and even failures will bring you closer to the victory. I have a great development story for you, a number of successes and failures of the company that you all know,” Andrey Pyatakhin noted.