13:59 | 31.05.18 | Նորություններ | 13747
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը մասնակցել է Առաջնորդության դպրոցի ավարտական միջոցառմանը եւ շնորհավորել 2017-2018 ուսումնական տարվա շրջանավարտներին:
Շնորհավորական խոսքում ընկերության ղեկավարն անդրադարձել է կարիերայի եւ անձնական զարգացման թեմաներին, եւ որպես օրինակ ներկայացրել «Տրանսֆորմացիա ԱրմենՏելից մինչեւ VEON» պրեզենտացիան:
«Զարգացումն այսօր նշանակում է ամեն օր եւ ամեն ժամ սահմանել նոր նշաձող, որը «գրավելն» առաջին հայացքից անհնար է թվում։ Եթե դա այդպես է, ապա ձեր նպատակներն իսկապես հավակնոտ են, եւ նույնիսկ ամեն ձախողումը ձեզ ավելի է մոտեցնելու հաջողությանը: Իսկ ես ձեզ համար ունեմ զարգացման, ինչպես նաեւ հաջողությունների եւ բացթողումների հիանալի պատմություն՝ ձեզ բոլորիդ լավ ծանոթ ընկերության օրինակով»,- նշել է Անդրեյ Պյատախինը:

13:59 | 31.05.18 | Новости | 14015
Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин принял участие в выпускном мероприятии «Школы лидерства» и поздравил выпускников 2017-2018 учебного года.
В поздравительной речи глава компании затронул тему карьерного и персонального развития, а в качестве примера продемонстрировал презентацию «Трансформация от АрменТел до ВЕОН».
«Развиваться сегодня - это каждый день и каждый час ставить перед собой планку, «взять» которую, на первый взгляд, кажется невозможным. Если это так, то ваши цели действительно амбициозны, и даже каждая неудача будет приближать вас к успеху. И у меня для вас есть хорошая история развития, а также взлетов и неудач на примере всем вам известной компании»,- отметил Андрей Пятахин.