16:22 | 08.06.18 | Նորություններ | 13191
Ներկայում iPhone վերջին մոդելները՝ iPhone 6-ից մինչեւ iPhone X, կարելի է գնել 297 900-ից մինչեւ 644 900 դրամով: Որոշ մոդելների գները նվազել են 41 000 դրամով:
«Apple-ի հեռախոսները միշտ շատ պահանջված են մեր հաճախորդների կողմից, եւ մենք մշտապես փորձում ենք նրանց առաջարկել պարզ եւ հարմար պայմաններ եւ, իհարկե, ցածր գներ: Նշեմ, որ Beeline-ի հեռախոսները գնելիս բաժանորդները կարող են օգտվել շահավետ տարաժամկետ վճարման պայմաններից, եւ տոկոսների ու լրացուցիչ վճարումներ փոխարեն վճարել միայն կապի համար», - ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

16:22 | 08.06.18 | Новости | 14381
Приобрести все последние модели Apple iPhone, от iPhone 6s до iPhone X, теперь можно от 297 900 драмов до 644 900 драмов. Цены на некоторые модели стали ниже на 41 000 драмов.
«Телефоны Apple всегда очень популярны среди наших клиентов, а мы всегда стараемся предлагать им простые и удобные условия и, конечно же, низкие цены. Отмечу, что, приобретая телефоны в Beeline, абоненты могут оформить выгодную рассрочку, а вместо процентов и дополнительных выплат платить только за связь», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.