17:44 | 26.06.18 | Նորություններ | 14262
Ամառային բիզնես դպրոց 2017-ի սաներն ուսումնական այց են կատարել Հայաստանում Beeline-ի կենտրոնական գրասենյակ եւ ծանոթացել ընկերության աշխատանքին։
Շուրջ 40 երիտասարդ, ովքեր իրենց ապագան կապում են բիզնեսի կամ ՏՏ ոլորտի հետ, այցելել են ընկերության բաժանորդների սպասարկման կենտրոնը, հետեւել օպերատորների աշխատանքին, եղել մարքեթինգի եւ PR-ի ծառայություններում, ինչպես նաեւ զրուցել ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինի հետ։
«Մենք միշտ ուրախ ենք տեսնել պայծառ երիտասարդ դեմքեր մեր գրասենյակում եւ շատ ենք գնահատում նրանց հետաքրքրությունը մեր ընկերության նկատմամբ։ Մենք երիտասարդներին փոխանցելու ահռելի փորձ ունենք եւ միշտ երջանիկ ենք դա անել այն հուսով, որ այդ գիտելիքները մի օր կծառայեն իրենց ապագա կարիերայի կառուցմանը եւ նրանց կյանքը կդարձնեն ավելի լավը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Ամառային բիզնես դպրոցը ստեղծվել է 2017թ․ ամռանը: Դասընթացների շրջանակում մասնակիցներն այցելում են երկրի խոշոր ընկերություններ՝ գործնական կապեր ստեղծելու նպատակով։

17:44 | 26.06.18 | Новости | 14335
Ученики летней бизнес-школы совершили образовательный визит в центральный офис Beeline в Армении и ознакомились с работой компании.
Около 40 молодых людей, которые связывают свое будущее с бизнесом или сферой информационных технологий, посетили центр обслуживания клиентов, проследили за работой операторов, побывали в службах маркетинга и PR, а также побеседовали с генеральным директором компании Андреем Пятахиным.
«Мы всегда рады видеть яркие молодые лица в нашем офисе и очень ценим их интерес к нашей компании. У нас есть огромный опыт, который мы можем передать молодежи и всегда рады делать это с той надеждой, что эти знания однажды будут служить строительству их будущей карьеры и сделают их жизнь лучше»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Летняя бизнес-школа была создана летом 2017 года. В рамках курсов участники посещают крупные компании страны с целью налаживания деловых связей.