17:44 | 26.06.18 | Նորություններ | 14262
Ամառային բիզնես դպրոց 2017-ի սաներն ուսումնական այց են կատարել Հայաստանում Beeline-ի կենտրոնական գրասենյակ եւ ծանոթացել ընկերության աշխատանքին։
Շուրջ 40 երիտասարդ, ովքեր իրենց ապագան կապում են բիզնեսի կամ ՏՏ ոլորտի հետ, այցելել են ընկերության բաժանորդների սպասարկման կենտրոնը, հետեւել օպերատորների աշխատանքին, եղել մարքեթինգի եւ PR-ի ծառայություններում, ինչպես նաեւ զրուցել ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինի հետ։
«Մենք միշտ ուրախ ենք տեսնել պայծառ երիտասարդ դեմքեր մեր գրասենյակում եւ շատ ենք գնահատում նրանց հետաքրքրությունը մեր ընկերության նկատմամբ։ Մենք երիտասարդներին փոխանցելու ահռելի փորձ ունենք եւ միշտ երջանիկ ենք դա անել այն հուսով, որ այդ գիտելիքները մի օր կծառայեն իրենց ապագա կարիերայի կառուցմանը եւ նրանց կյանքը կդարձնեն ավելի լավը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Ամառային բիզնես դպրոցը ստեղծվել է 2017թ․ ամռանը: Դասընթացների շրջանակում մասնակիցներն այցելում են երկրի խոշոր ընկերություններ՝ գործնական կապեր ստեղծելու նպատակով։

17:44 | 26.06.18 | News | 14333
The 2017 class of the summer business school have visited Beeline Armenia headquarters and learned about the work routine of the company.
Around 40 young people who want to work in business or IT sector have visited the company’s sale and customer care offices to see how the operators, marketing and PR staff work, and to talk with Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
“We are always happy to see bright young people in our office and we appreciate their interest toward our company. We have vast experience to pass to the youth and we are glad to do so with the hope that one day they will apply that knowledge to build a career and improve their lives,” said Pyatakhin.
The summer business school was founded in summer 2017. The students visit large companies in the country to establish business ties.