11:30 | 29.06.18 | Նորություններ | 15340
Օրվա շրջանակում ընկերության ղեկավար կազմը, ինչպես նաեւ տարբեր բաժինների աշխատակիցներ՝ ավելի քան 110 հոգի օրվա ընթացքում շփվելու եւ աշխատելու են հաճախորդների հետ երկրի տարբեր մասերում գտնվող վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում։
Ընդհանուր առմամբ այսօր ընկերության մենեջերները կայցելեն 56 գրասենյակ, որից 29-ը մարզերում։
Միջոցառումն իրականացվում է Հաճախորդի փորձի բարելավման ծրագրի շրջանակում։ Նպատակը հետադարձ կապի հիման վրա Beeline-ի ծառայությունները կատարելագործելն ու ավելի պարզ ու հարմար դարձնելն է։ Մասնավորապես, ընկերության ղեկավարությունը հաճախորդներին ներկայացրել է «Ռոումինգ փաթեթ» սեզոնային առաջարկը եւ «Սմարթ» փաթեթների առավելությունները, որոնց համար Yandex հավելվածների ինտերնետ տրաֆիկն անվճար է։
«Այսօր Beeline-ի աշխատակիցներն, ինչպես նաեւ ընկերության ղեկավարությունը մեկ քայլով մոտեցան հաճախորդին։ Մենք անձամբ աշխատում ենք յուրաքանչյուր հաճախորդի հետ, լսում ենք նրանց առաջարկներն ու հարցերը։ «Հաճախորդի օրը» Beeline-ում արդյունավետ գործիք է արդիական ծառայությունները ներկայացնելու եւ բաժանորդներին հուզող հարցերի շուրջ հետադարձ կապ ստանալու համար։ Նշեմ նաեւ, որ մեր բաժանորդների համար ընկերությունում գործում է «Հաճախորդի ձայն» նախագիծը, որի շրջանակում ընկերության ավելի քան 100 մենեջեր, այդ թվում եւ Գլխավոր տնօրենն ու բոլոր ուղղությունների տնօրենները զանգահարում են հաճախորդներին՝ նրանց խնդիրները հնարավորինս արագ ու արդյունավետ լուծելու համար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Հաճախորդի օրը Beeline-ում անցկացվում է յուրաքանչյուր եռամսյակը մեկ։
Հետադարձ կապի հավաքագրման համար ընկերությունը հաճախորդներին առաջարկում է գնահատականներ դնել գրասենյակներ կամ հաճախորդների սպասարկման կենտրոն դիմելուց հետո։

11:30 | 29.06.18 | Новости | 15322
В Beeline сегодня объявлен «День клиента», в рамках которого руководящий персонал компании, а также сотрудники различных отделов, более 110 человек, в течение всего дня будут общаться и работать с клиентами в офисах продаж и обслуживания Beeline по всей стране.
В общей сложности сегодня менеджеры компании посетят 56 офисов, из которых 29 в регионах.
Мероприятие проводится в рамках программы по улучшению клиентского опыта, а его цель - на основе обратной связи, полученной от клиентов, усовершенствовать услуги Beeline и сделать их максимально удобными и простыми. В частности, руководящий персонал Beeline сегодня представил клиентам сезонное предложение «Роуминг Пакет» и преимущества тарифной линейки «Смарт», где трафик приложений Яндекс для абонентов Beeline бесплатный.
«Сегодня сотрудники Beeline, в том числе и руководители компании, стали еще на шаг ближе к клиенту. Мы персонально поработали с каждым абонентом, выслушали их предложения и вопросы. «День клиента» в Beeline – эффективный инструмент представить актуальные услуги и получить обратную связь о вопросах, волнующих абонентов. Отмечу, что для наших абонентов в компании также действует проект «Голос Клиента», в рамках которого более 100 менеджеров компании, включая гендиректора и директоров всех функций, звонят клиентам, чтобы как можно быстрее и эффективнее решать их проблемы», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«День Клиента» в Beeline проходит ежеквартально, для сбора обратной связи компания предлагает абонентам оставлять отзывы и оценки после обращения в офисы или колл-центр. Этим способом за прошлый год Beeline получил и обработал более 150 000 обращений.