16:49 | 26.12.18 | Նորություններ | 23095
Ակցիան կընթանա մինչեւ 2019թ. փետրվարի 19-ը եւ հաճախորդներին հնարավորություն կընձեռի վարկի ձեւակերպման օրվանից առաջին երկու ամիսները վճարել 0 դրամ:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն առաջարկում է իր հաճախորդներին գնումներ կատարել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի վաճառքի կետերում՝ օգտվելով ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի ապառիկ վարկավորումից, ու չվճարել առաջին երկու ամիսների դիմաց»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Բանկում նշել են, որ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում ապառիկ վարկավորումն ունի հետեւյալ առավելությունները՝
- Վարկի ձեւակերպում՝ առանց բանկ այցելելու,
- Վարկի տրամադրում րոպեների ընթացքում,
- Փաստաթղթերի նվազագույն փաթեթի տրամադրում. անձնագրային եւ հանրային ծառայությունների համարը (սոցիալական քարտ), իսկ իրավապահ մարմինների աշխատակիցների դեպքում՝ նույնականացման վկայականը կամ աշխատավարձի վերաբերյալ տեղեկանք:

16:49 | 26.12.18 | Новости | 23087
Акция продлится до 19 февраля 2019 года (включительно) и даст клиентам возможность платить 0 драм первые 2 месяца со дня оформления кредита.
«Банк ВТБ (Армения) предлагает своим клиентам делать покупки в торговых точках ВиваСелл-МТС Армения, пользуясь кредитованием в рассрочку банка, и не платить по кредиту первые два месяца»,- отмечается в сообщении.
В банке отметили, что кредитование в рассрочку в Банке ВТБ (Армения) имеет следующие преимущества:
- оформление кредита на месте без посещения банка;
- предоставление кредита за считанные минуты;
-предоставление минимального пакета документов: паспорт и номер общественных услуг (социальная карта), в случае сотрудников силовых структур – также свидетельство, удостоверяющее личность, или справка о заработной плате.
Кредит в Банке ВТБ (Армения) могут получить все физические лица –резиденты Армении, достигнувшие 21 года.