15:55 | 16.04.19 | Նորություններ | 10828
Ucom ընկերությունը վերանայել ու կրկնապատկել է «uԿանխավճարային» ծառայությամբ տրամադրվող ինտերնետի ծավալը։
Այսուհետ u1000, u1500, u2000 եւ u3000 կանխավճարային սակագնային պլանների նոր եւ առկա բաժանորդներն ի լրումն Ucom շարժական կապի բոլոր բաժանորդներին անսահմանափակ զանգելու հնարավորությանը կունենան նաեւ գիգաբայթերի կրկնապատկված ծավալ՝ առցանց հավելվածներից օգտվելու եւ աշխարհի անցուդարձից տեղեկացված լինելու համար։
Մասնավորապես u1000 սակագնային պլանի բաժանորդները կստանան 2 ԳԲ շարժական ինտերնետ նախկին 1 ԳԲ փոխարեն, իսկ u1500-ից օգտվողները՝ 3 ԳԲ նախկին 1,5 ԳԲ-ի փոխարեն։ u2000 կանխավճարային սակագնային պլանի բաժանորդները կստանան 4 ԳԲ ինտերնետ նախկին 2 ԳԲ փոխարեն եւ, ինչպես միշտ, 150 րոպե տեղական բոլոր ցանցեր ու Արցախ զանգելու համար։ u3000-ից օգտվողները կվայելեն 6 ԳԲ ծավալով ինտերնետը նախկին 3 ԳԲ փոխարեն ու կստանան 200 րոպե տեղական բոլոր ցանցեր ու Արցախ զանգելու համար։
«Կանխավճարային սակագնային պլանների բաժանորդները շարժական կապի հայկական շուկայում լրջագույն սեգմենտ են։ Այսօր, երբ աշխարհն անցել է առցանց հաղորդակցմանը, մենք, որպես բաժանորդամետ հայկական ընկերություն, պարտավոր ենք վերանայել մեր բաժանորդներին տրամադրվող ինտերնետի ծավալը եւ առաջարկել լուծում՝ գին-որակ լավագույն համադրությամբ»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ uԿանխավճարային ծառայության յուրաքանչյուր սակագնային պլանի ներառումները վավեր են 30 օրվա ընթացքում։ Դրանք ամեն անգամ ավտոմատ կվերաակտիվանան 30 օրն ավարտվելուց հետո՝ բաժանորդի հաշվից գանձվող համապատասխան գումարի դիմաց։

15:55 | 16.04.19 | Новости | 10551
Компания Ucom пересмотрела и удвоила объем интернета, предоставляемый абонентам услуги «uПредоплатный».
Отныне новые и текущие абоненты предоплатных тарифных планов u1000, u1500, u2000 и u3000 в дополнение к возможности безлимитно звонить всем мобильным абонентам Ucom будут иметь удвоенный объем интернета для того, чтобы воспользоваться онлайн-приложениями и быть в курсе мировых событий.
В частности, абоненты тарифного плана u1000 получат 2 ГБ мобильного интернета вместо прежнего 1 ГБ, а пользователи u1500 получат 3 ГБ вместо прежних 1,5 ГБ. Абоненты предоплатного тарифного плана u2000 получат 4 ГБ интернета вместо прежних 2 ГБ и, как всегда, 150 минут для звонков во все местные сети и Арцах. Пользователи же u3000 насладятся объемом интернета в 6 ГБ вместо прежних 3 ГБ и получат 200 минут для звонков во все местные сети и Арцах.
«Абоненты предоплатных тарифных планов являются весомым сегментом армянского телекоммуникационного рынка. Сегодня, когда мир перешел на онлайн-коммуникацию, мы как клиентоориентированная армянская компания обязаны были пересмотреть объем предоставляемого абонентам интернета и предложить решение с лучшим сочетанием цены и качества», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что вложения каждого тарифного плана uПредоплатный действуют в течение 30 дней. Они будут каждый раз автоматически реактивироваться по окончании срока в 30 дней за соответствующую плату, списываемую со счета абонента.