13:49 | 04.07.19 | Նորություններ | 10037
Beeline-ը հայտարարում է շարժական ինտերնետի ծավալների մեծացման մասին՝ Giga ծառայությունների եւ Infinity սակագնային փաթեթների շրջանակում:
Այժմ «Giga 3», «Giga 6» եւ «Giga 12» ծառայությունների օգտատերերը նոր միացումների եւ վերամիացումների դեպքում նախկին սակագների դիմաց կստանան ոչ թե 3 ԳԲ, 6 ԳԲ եւ 12 ԳԲ, այլ համապատասխանաբար 5 ԳԲ, 10 ԳԲ եւ 15 ԳԲ շարժական ինտերնետ: Ըստ այդմ, ծառայությունները վերանվանվում են՝ «Giga 5», «Giga 10» եւ «Giga 15»: Բացի այդ, հասանելի է դարձել «Giga 1» ծառայությունը, որի ամսավճարը կազմում է 1000 դրամ:
Տվյալ փաթեթներն արդեն հասանելի են հետվճարային համակարգի բաժանորդների համար:
Beeline-ը նաեւ բարելավել է շարժական ինտերնետի Infinity փաթեթների շարքի պայմանները: Այժմ «Infinity 512» փաթեթի բաժանորդներն յուրաքանչյուր ամիս ստանալու են 10 ԳԲ ինտերնետ՝ նախկին 3 ԳԲ փոխարեն, իսկ «Infinity 1024»-ի բաժանորդները՝ 15 ԳԲ, նախկինում 5 ԳԲ փոխարեն:
«Շարժական ինտերնետն այսօր ոչ միայն կապի միջոց է, այլեւ որակյալ մեդիա բովանդակություն՝ տեսահոլովակներ, ֆիլմեր բարձր որակով, երաժշտություն բարձր բիթրեյթով եւ այլն: Որակի բարձրացումը պահանջում է ինտերնետի մեծ ծավալներ, եւ մենք Beeline-ում ցանկանում ենք, որ մեր բաժանորդները կարողանան օգտվել այդ որակյալ բովանդակությունից, ընդ որում նույն գնով: Վստահ եմ, որ մեր նոր առաջարկները կօգնեն նրանց այդ հարցում, եւ մեր հաճախորդները կշարունակեն օգտվել մեր նորացված եւ բարելավված ծառայություններից»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

13:49 | 04.07.19 | Новости | 10048
Beeline объявляет об увеличении объема мобильного интернета в рамках услуг «Гига» и тарифных планов (ТП) «Инфинити».
Теперь пользователи услуги «Гига 3», Гига 6» и «Гига 12» при новых подключениях/ переподключениях за прежнюю абонентскую плату вместо 3 ГБ, 6 ГБ и 12 ГБ будут получать соответственно 5ГБ, 10ГБ, и 15ГБ объем мобильного интернета, также услуги «Гига 3», Гига 6» и «Гига 12» переименованы в «Гига 5», Гига 10» и «Гига 15». Кроме этого, стала доступна услуга «Гига 1» за ежемесячную плату 1000 драм.
Данные пакеты теперь доступны и абонентам постоплатной системы расчетов.
Beeline также улучшил условия в тарифной линейке мобильного интернета «Инфинити».
Теперь абоненты ТП «Инфинити 512» ежемесячно будут получать 10 ГБ интернета вместо прежних 3 ГБ, а абоненты ТП «Инфинити 1024» - 15 ГБ, вместо прежних 5 ГБ.
«Мобильный интернет сегодня не только средство коммуникации – это качественный мультимедийный контент, видео и фильмы высокого разрешения, музыка с хорошим битрейтом и т.д. Увеличение качества требует больших объемов интернета, и в Beeline мы хотим, чтобы наши абоненты могли пользоваться этим качественным контентом, притом по прежней цене. Уверен, новые предложения помогут им в этом, и наши клиенты продолжат пользоваться нашими обновленными и улучшенными услугами», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.