14:02 | 08.05.20 | Նորություններ | 13854
Beeline-ն իր գործող կորպորատիվ բաժանորդների համար ստեղծել է 2 նոր հետվճարային ծառայությունների փաթեթ՝ «Բիզնես 365» եւ «Բիզնես 365 Պրեմիում»։
Առաջարկները հնարավորություններ են տալիս կազմակերպություններին իրենց աշխատակիցների հեռավար աշխատանքն արդյունավետ կազմակերպել՝ տրամադրելով բոլոր անհրաժեշտ ծառայությունները մեկ փաթեթում՝ բջջային հեռախոսակապ եւ ինտերնետ, ֆիքսված ինտերնետ, նոթբուք եւ Microsoft Office ծրագրային փաթեթ։
«Բիզնես 365» ծառայությունների փաթեթը 30,000 դրամ ամսավճարի դիմաց տրամադրում է նոթբուք, մինչեւ 50 Մբիթ/վրկ ֆիքսված ինտերնետ եւ 5 բջջային հեռախոսահամար՝ միմյանց միջեւ անսահմանափակ խոսելու հնարավորությամբ եւ 1ԳԲ բջջային ինտերնետ։
«Բիզնես 365 Պրեմիում» ծառայությունների փաթեթը 35,000 դրամ ամսավճարի դիմաց տրամադրում է նոթբուք, մինչեւ 100 Մբիթ/վրկ ֆիքսված ինտերնետ եւ 5 բջջային հեռախոսահամար՝ միմյանց միջեւ անսահմանափակ խոսելու հնարավորությամբ եւ 2 ԳԲ բջջային ինտերնետ։ «Բիզնես 365» եւ «Բիզնես 365 Պրեմիում» փաթեթների բաժանորդներին նաեւ տրամադրվում է Wi-Fi ռոուտեր։
«Ինքնամեկուսացման ընթացքում շատերն են նկատել հեռավար աշխատանքի դրական կողմերը։ Շատ կազմակերպություններ այժմ շարունակում են աշխատել հեռավար, եւ համոզված եմ, որ մասամբ այն կպահպանեն նաեւ ինքնամեկուսացման ռեժիմից հետո։ Մեր նոր ծառայությունների փաթեթները ներառում են կազմակերպություններին անհրաժեշտ ծառայությունների փաթեթը հեռավար աշխատանքն արդյունավետ կազմակերպելու համար»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Ցանկության դեպքում կազմակերպություններին կարող են հավելյալ տրամադրվել Office 365 Business եւ Office 365 Business Premium փաթեթները՝ 4500 եւ 7000 դրամ ամսավճարի դիմաց։
Լրացուցիչ տեղեկություններ նոր առաջարկի մասին կորպորատիվ հաճախորդները կարող են ստանալ այստեղ, աշխատանքային ժամերին զանգահարելով 010 700 700 համարով, կամ հաղորդագրություն ուղարկելով Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Business էջին։

14:02 | 08.05.20 | Новости | 13765
Beeline предоставит корпоративным клиентам ноутбуки и средства связи для организации дистанционной работы
Beeline предлагает своим корпоративным клиентам 2 новых постоплатных пакета – «Бизнес 365» и «Бизнес 365 Премиум».
Предложения помогут организациям эффективно организовать свою дистанционную деятельность, предоставляя все необходимые услуги в одном пакете – мобильная связь и интернет, фиксированный интернет, ноутбук и программный пакет Microsoft Office.
Пакет услуг «Бизнес 365» за ежемесячную плату 30,000 драмов предоставляет ноутбук, фиксированный интернет 50 Мбит/сек и 5 мобильных телефонных номеров – с безлимитной возможностью звонков и 1ГБ мобильный интернет.
Пакет услуг «Бизнес 365 Премиум» за ежемесячную плату 35,000 драмов предоставляет ноутбук, фиксированный интернет 100 Мбит/сек и 5 мобильных телефонных номеров (для безлимитных звонков) и 2ГБ мобильного интернета. Абонентам пакетов «Бизнес 365» и «Бизнес 365 Премиум» предоставляется также Wi-Fi роутер.
«Во время самоизоляции многие заметили положительные стороны удаленной работы. Многие организации и сейчас продолжают работать дистанционно. Пакеты наших новых услуг включают все необходимые услуги для эффективной организации дистанционной работы»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
При желании организации могут дополнительно воспользоваться пакетами услуг Office 365 Business и Office 365 Business Premium за ежемесячную плату 4500 и 7000 драмов.