16:30 | 18.06.26 | Նորություններ | 628
Ucom-ը ներկայացնում է uPlay Սինեմա նոր բաժանորդագրության ծառայությունը, որը TV ծառայությունից օգտվող բաժանորդներին հնարավորություն է տալիս մեկ ֆիքսված ամսավճարի դիմաց օգտվել հայտնի ֆիլմերի լայն գրադարանից՝ առանց յուրաքանչյուր ֆիլմի համար առանձին վճարում կատարելու։
uPlay Սինեմա փաթեթն ստեղծվել է այն օգտատերերի համար, որոնք նախընտրում են մեկ բաժանորդագրությամբ ստանալ ֆիլմերի լայն ընտրանի դիտելու եւ ամբողջ ընտանիքի համար հետաքրքիր ժամանց կազմակերպելու հնարավորություն։
Ծառայության ամսավճարը 1500 դրամ է, իսկ Unity բաժանորդների համար գործում է հատուկ արժեք՝ 750 դրամ։ Միեւնույն ժամանակ, Unity 16000 եւ Unity 20000 սակագնային պլանների բաժանորդները uPlay Սինեմա ծառայությունից կարող են օգտվել անվճար։
«Մենք շարունակաբար զարգացնում ենք Ucom-ի թվային էկոհամակարգը՝ հաճախորդներին առաջարկելով ոչ միայն որակյալ կապ, այլեւ ժամանակակից եւ հարմարավետ ժամանցային ծառայություններ՝ մեկ էկոհամակարգում։ uPlay Սինեմա-ն ստեղծվել է այն գաղափարի շուրջ, որ բազմազան ֆիլմերի դիտումը դառնա պարզ ու հասանելի։ Այս ծառայությամբ մեր բաժանորդները մեկ ամսավճարով ստանում են հարուստ եւ բազմաժանր  ֆիլմադարան եւ առավել ազատ ընտրության հնարավորություն», – նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
uPlay Սինեմա-ի ակտիվացումը կատարվում է անմիջապես TV միջավայրից՝ հեռակառավարման վահանակի միջոցով՝ ապահովելով արագ եւ հարմարավետ օգտագործման փորձառություն։

16:30 | 18.06.26 | Новости | 375
Ucom представляет новый пакет uPlay Cinema, который позволяет абонентам TV-услуг получить доступ к обширной фильмотеке за фиксированную ежемесячную плату без необходимости отдельно оплачивать каждый фильм.
Пакет uPlay Cinema создан для пользователей, которые предпочитают получать доступ к широкому выбору фильмов по одной подписке и организовывать увлекательный досуг для всей семьи.
Стоимость услуги составляет 1500 драмов в месяц, а для абонентов Unity действует специальная цена - 750 драмов. При этом абоненты тарифных планов Unity 16000 и Unity 20000 могут пользоваться сервисом uPlay Cinema бесплатно.
«Мы продолжаем развивать цифровую экосистему Ucom, предлагая нашим клиентам не только качественную связь, но и современные удобные развлекательные сервисы в рамках единой экосистемы. uPlay Cinema создан, чтобы сделать просмотр разнообразных фильмов простым и доступным. Благодаря этому сервису наши абоненты получают доступ к богатой фильмотеке разных жанров по одной ежемесячной подписке, а также больше свободы выбора», — отметил генеральный директор Ucom Ральф Йирикян.
Подключить uPlay Cinema можно непосредственно через TV-интерфейс с помощью пульта дистанционного управления, что обеспечивает быстрый и удобный пользовательский опыт.