14:26 | 23.06.26 | Նորություններ | 535
Վաճառքի եւ սպասարկման ցանցի արդիականացման շարունակական ծրագրի շրջանակում Բագրատունյաց 16 հասցեում վերաբացվել է Ucom-ի վերանորոգված եւ ժամանակակից լուծումներով հագեցած կենտրոնը։
Վաճառքի եւ սպասարկման նորացված կենտրոնը ձեւավորվել է որպես մեկ միասնական հարթակ, որտեղ բաժանորդը կարող է ոչ միայն միանալ ծառայություններին կամ ստանալ խորհրդատվություն, այլեւ տեղում ծանոթանալ Ucom-ի ամբողջական թվային էկոհամակարգին՝ ֆիքսված ինտերնետից եւ շարժական կապից մինչեւ հեռուստատեսություն, Wi-Fi լուծումներ եւ խելացի սարքեր։
Բագրատունյաց 16-ի սպասարկման սրահում՝ հունիսի 22-ից հուլիսի 31-ը ներառյալ, Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները կստանան այն 1 ամիս անվճար օգտագործելու հնարավորություն։ Միանալով Unity փաթեթին՝ բաժանորդը ստանում է ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ եւ հեռուստատեսություն՝ մեկ փաթեթով եւ առավել մատչելի գնով։ Բացի այդ, մինչեւ հունիսի 30-ը ներառյալ, բոլոր նրանք, ովքեր կգնեն ցանկացած սմարթֆոն, կստանան Canyon ապրանքանիշի անլար ականջակալ։ Այս առաջարկները գործում են միայն Բագրատունյաց 16 հասցեով սպասարկման կենտրոնում։
«Ucom-ի վաճառքի եւ սպասարկման ցանցի արդիականացումը մեզ համար ոչ միայն ենթակառուցվածքային, այլեւ հաճախորդակենտրոն շարունակական գործընթաց է։ Բագրատունյաց 16 հասցեում վերաբացված կենտրոնը հարմարավետ, ժամանակակից եւ ավելի արդյունավետ սպասարկման միջավայր է, որտեղ մեր բաժանորդները կարող են մեկ վայրում ստանալ Ucom-ի ֆիքսված, շարժական եւ թվային ծառայությունները։ Մենք շարունակելու ենք ներդրումներ կատարել սպասարկման որակի բարձրացման եւ մեր ծառայությունները բաժանորդներին առավել հասանելի դարձնելու ուղղությամբ»,- նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշենք, որ ծառայությունների հասանելիությունը երկրի բոլոր հատվածներում ապահովելու նպատակով Ucom-ն արդեն բացել է վաճառքի եւ սպասարկման 75 կենտրոն, որոնցից 52-ը գործում են մարզերում, իսկ 23-ը՝ Երեւանում։

14:26 | 23.06.26 | Новости | 423
В рамках продолжающейся программы модернизации сети продаж и обслуживания по адресу Багратуняц 16 вновь открылся обновленный центр Ucom, оснащенный современными решениями.
Обновленный Центр продаж и обслуживания сформирован как единая площадка, где абоненты могут не только подключиться к услугам или получить консультацию, но и на месте ознакомиться с полной цифровой экосистемой Ucom от фиксированного интернета и мобильной связи до телевидения, Wi-Fi-решений и умных устройств.
С 22 июня по 31 июля включительно в центре обслуживания по адресу Багратуняц 16 при подключении к любому тарифному пакету Unity на 12 месяцев абоненты получат возможность пользоваться им бесплатно в течение одного месяца. Подключаясь к пакету Unity, абоненты получают фиксированный интернет, мобильную связь и телевидение в одном пакете и по более выгодной цене. Кроме того, до 30 июня включительно все, кто приобретет любой смартфон, получат беспроводные наушники бренда Canyon. Данные предложения действуют только в центре обслуживания по адресу Багратуняц 16.
«Модернизация сети продаж и обслуживания Ucom для нас является не только инфраструктурным, но и непрерывным клиентоориентированным процессом. Вновь открывшийся центр по адресу Багратуняц 16 представляет собой комфортную, современную и более эффективную среду обслуживания, где наши абоненты могут в одном месте получить доступ к фиксированным, мобильным и цифровым услугам Ucom. Мы продолжим инвестировать в повышение качества обслуживания и обеспечение большей доступности наших услуг для абонентов»,- отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Отметим, что с целью обеспечения доступности услуг во всех частях страны Ucom уже открыл 75 центров продаж и обслуживания, из которых 52 работают в регионах, а 23 в Ереване.