14:26 | 23.06.26 | Նորություններ | 535
Վաճառքի եւ սպասարկման ցանցի արդիականացման շարունակական ծրագրի շրջանակում Բագրատունյաց 16 հասցեում վերաբացվել է Ucom-ի վերանորոգված եւ ժամանակակից լուծումներով հագեցած կենտրոնը։
Վաճառքի եւ սպասարկման նորացված կենտրոնը ձեւավորվել է որպես մեկ միասնական հարթակ, որտեղ բաժանորդը կարող է ոչ միայն միանալ ծառայություններին կամ ստանալ խորհրդատվություն, այլեւ տեղում ծանոթանալ Ucom-ի ամբողջական թվային էկոհամակարգին՝ ֆիքսված ինտերնետից եւ շարժական կապից մինչեւ հեռուստատեսություն, Wi-Fi լուծումներ եւ խելացի սարքեր։
Բագրատունյաց 16-ի սպասարկման սրահում՝ հունիսի 22-ից հուլիսի 31-ը ներառյալ, Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները կստանան այն 1 ամիս անվճար օգտագործելու հնարավորություն։ Միանալով Unity փաթեթին՝ բաժանորդը ստանում է ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ եւ հեռուստատեսություն՝ մեկ փաթեթով եւ առավել մատչելի գնով։ Բացի այդ, մինչեւ հունիսի 30-ը ներառյալ, բոլոր նրանք, ովքեր կգնեն ցանկացած սմարթֆոն, կստանան Canyon ապրանքանիշի անլար ականջակալ։ Այս առաջարկները գործում են միայն Բագրատունյաց 16 հասցեով սպասարկման կենտրոնում։
«Ucom-ի վաճառքի եւ սպասարկման ցանցի արդիականացումը մեզ համար ոչ միայն ենթակառուցվածքային, այլեւ հաճախորդակենտրոն շարունակական գործընթաց է։ Բագրատունյաց 16 հասցեում վերաբացված կենտրոնը հարմարավետ, ժամանակակից եւ ավելի արդյունավետ սպասարկման միջավայր է, որտեղ մեր բաժանորդները կարող են մեկ վայրում ստանալ Ucom-ի ֆիքսված, շարժական եւ թվային ծառայությունները։ Մենք շարունակելու ենք ներդրումներ կատարել սպասարկման որակի բարձրացման եւ մեր ծառայությունները բաժանորդներին առավել հասանելի դարձնելու ուղղությամբ»,- նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշենք, որ ծառայությունների հասանելիությունը երկրի բոլոր հատվածներում ապահովելու նպատակով Ucom-ն արդեն բացել է վաճառքի եւ սպասարկման 75 կենտրոն, որոնցից 52-ը գործում են մարզերում, իսկ 23-ը՝ Երեւանում։

As part of the ongoing modernization program of its sales and service network, Ucom has reopened its renovated and modernized center at 16 Bagratunyats Street.
The updated Sales and Service Center has been designed as a unified platform where subscribers can not only connect to services or receive consultation, but also explore Ucom’s complete digital ecosystem on site from fixed internet and mobile services to television, Wi-Fi solutions, and smart devices.
From June 22 through July 31 inclusive, subscribers who sign up for any Unity tariff package for 12 months at the service center located at 16 Bagratunyats Street will receive the opportunity to use it free of charge for 1 month. By subscribing to a Unity package, customers receive fixed internet, mobile services, and television in one package and at a more affordable price. In addition, through June 30 inclusive, everyone who purchases any smartphone will receive Canyon wireless earphones. These offers are valid only at the service center located at 16 Bagratunyats Street.
“The modernization of Ucom’s sales and service network is not only an infrastructural, but also a continuous customer-centric process for us. The reopened center at 16 Bagratunyats Street offers a comfortable, modern, and more efficient service environment where our subscribers can access Ucom’s fixed, mobile, and digital services in one place. We will continue investing in improving service quality and making our services more accessible to our subscribers,” said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
It should be noted that, in order to ensure service accessibility across all parts of the country, Ucom has already opened 75 sales and service centers, 52 of which operate in the regions and 23 in Yerevan.