11:32 | 15.04.09 | Նորություններ | 5552
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Նորվիկ” ունիվերսալ վարկային կազմակերպությունը ներդրել է Հայաստանում Nokia-ի պաշտոնական ներկայացուցիչ “Հայրապետյան եղբայրներ” ցանցում Nokia հեռախոսներ գնելու համար վարկերի ձեւակերպման օն-լայն համակարգը:
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են “Նորվիկի” մարքետինգի բաժնում, “տեղում վարկի” ձեւակերպման գործընթացը զբաղեցնելու է 5-10 րոպե, իսկ մարումները կարելի է կատարել TelCell եւ Tandem վճարային համակարգերի ինքնասպասարկման տերմինալների, ինչպես նաեւ ArCa համակարգում ինտերնետային վճարումների միջոցով:

11:32 | 15.04.09 | News | 5269
Yerevan /Mediamax/. “Norvik” Universal Credit Organization implemented an on-line system for registering credits to purchase Nokia cell phones in “Hayrapetyan Brothers” trade chain – the official representative of Nokia in Armenia.
As Mediamax was told in Marketing Department of “Norvik” today, “credit on the spot” registration process will take 5-10 minutes, and one will be able to repay it by means of self-service terminals of TelCell and Tandem payment systems, as well as internet payments in ArCa system.