09:55 | 06.05.09 | Նորություններ | 7024
Երեւան /Մեդիամաքս/. Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի /ՀՊՏՀ/ 5 ուսանողներ ճանաչվել են “Նկարագրի’ր Beeline-ը” մրցույթի հաղթող:
Մրցույթն անցկացվել է մայիսի 5-ին` ՀՊՏՀ-ի կազմակերպած աշխատատեղերի տոնավաճառում: “ԱրմենՏելը” բարձր կուրսերի ուսանողների համար տոնավաճառում ներկայացրել է ստաժավորման “Երրորդ սերունդ” ծրագիրը:
Շնորհանդեսից հետո բոլոր ցանկացողներին առաջարկվել է ներկայացնել Beeline ապրանքանիշի իրենց ընկալումը: “ԱրմենՏելի” հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանն ասել է, որ “մրցույթի շատ մասնակիցների կարծիքով, Beeline ապրանքանիշը նոր շունչ է հաղորդել կապի ավանդական օպերատորի գործունեությանը”:
“Երրորդ սերունդ” ծրագիրն ուղղված է “ԱրմենՏելում” խոստումնալից երիատարդության ներգրավմանը: Ստաժավորման անհատական ծրագրերի շնորհիվ ստաժավորում անցնող ցանկացած մարդ կարող է գործնականում ծանոթանալ մեծ ընկերության իրական կյանքին:
“Երրորդ սերունդ” ստաժավորման ծրագրերին մասնակցելու վերաբերյալ մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքում:

09:55 | 06.05.09 | News | 7008
Yerevan /Mediamax/. Five students of Armenian State University of Economics (ASUE) are recognized winners of “Describe Beeline” competition.
The competition was held at the vacancy fair, organized by ASUE. “ArmenTel” presented a “Third Generation” program of training courses at the fair for senior year students.
After presentation, all the students were offered to describe their perception of Beeline brand. The Head of “ArmenTel” Public Relations Service Anush Begloyan stated that “according to many participants of the competition, Beeline trademark has given new breath to the life of the traditional communication operator”.
“Third Generation” program of training courses aims at attracting talented youth to “ArmenTel”. Due to individual plans of the training courses and help from the part of the personal instructor, each trainee may get acquainted with the real life of a big company in practice.
Detailed information on participating in “Third Generation” training programs is available at www.beeline.am .