10:37 | 14.09.09 | Նորություններ | 4570
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) սկսել է մոնիթորինգի ծրագիր` իր վաճառքի կետերում սպասարկման որակը բարելավելու նպատակով:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, “ԱրմենՏելի” հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը ՀՀ հասարակական կազմակերպություններին եւ ԶԼՄ-ներին կոչ է արել մասնակցել մոնիթորինգին:
“Ծրագրին մասնակցել ցանկացող լրագրողները կարող են գրանցվել մեր ընկերության հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունում` ծրագրի շրջանակներում անցկացվելիք միջոցառումների մասին տեղեկանալու նպատակով”, - ասել է Անուշ Բեղլոյանը:
Մոնիթորինգային ծրագրի շրջանակներում հասարակական կազմակերպությունների ու ԶԼՄ-ների ներկայացուցիչներից, ինչպես նաեւ ընկերության աշխատակիցներից բաղկացած հատուկ խմբերը էքսպրես-հարցումներ կանցկացնեն Beeline-ի գրասենյակների մոտ եւ գնումներ կկատարեն որպես “գաղտնի հաճախորդներ”:
“Բացի այդ, “ԱրմենՏելի” գլխամասային գրասենյակում կբացվի հանրային ընդունարան, որտեղ ընկերության եւ հանրության ներկայացուցիչները կընդունեն ու կքննարկեն բաժանորդների բողոքներն ու առաջարկները”, - տեղեկացրել է Անուշ Բեղլոյանը:

10:37 | 14.09.09 | Новости | 4562
Ереван /Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) начала программу мониторинга в своих пунктах продаж с целью повышения качества обслуживания.
Как сообщает Медиамакс, руководитель службы по связям с общественностью «АрменТел» Ануш Беглоян призвала общественные организации и СМИ Армении участвовать в мониторинге.
«Для участия в программе мониторинга журналисты могут зарегистрироваться в нашей службе для получения оповещений о мероприятиях в рамках программы», - сказала Ануш Беглоян.
В рамках программы мониторинга специальные группы из представителей общественных организаций, СМИ и сотрудников компании будут проводить экспресс-опросы возле офисов продаж Beeline и совершать покупки как «тайные покупатели».
«Кроме того, в штаб-квартире «АрменТел» будет открыта общественная приемная, где в присутствии представителей общественности будут приниматься и рассматриваться жалобы и предложения», - сообщила Ануш Беглоян.