11:54 | 22.09.09 | Նորություններ | 4792
Երեւան /Մեդիամաքս/. Համաշխարհային ճանաչում վայելող Uriah Heep ռոք-խումբն իր 40-ամյակին նվիրված համաշխարհային տուրնեի շրջանակներում Երեւանում միակ համերգով հանդես կգա հոկտեմբերի 16-ին:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, համերգը կազմակերպել են Vibrographus ընկերությունը, “Շանթ” հեռուստաընկերությունը եւ “Արզնի” հանքային ջրերի գործարանը:
Համերգը կկայանա հոկտեմբերի 16-ին ժամը 19:00-ին Կարեն Դեմիրճյանի անվ. մարզահամերգային համալիրի համերգային դահլիճում: Տոմսերը վաճառվում են Մարզահամերգային համալիրի եւ Հայաստանի տիկնիկային թատրոնի տոմսարկղերում: Վաճառքից ստացված ողջ հասույթն ուղղվելու է Սպիտակի երկրաշարժի գոտում բնակելի ֆոնդի վերականգնմանը:

11:54 | 22.09.09 | Новости | 4793
Ереван /Медиамакс/. Всемирно известная рок-группа Uriah Heep даст единственный концерт в Ереване 16 октября в рамках мирового турне, посвященного 40-летию группы.
Как сообщает агентство Медиамакс, организаторами концерта являются компания Vibrographus, телекомпания «Шант» и завод минеральных вод «Арзни».
Концерт состоится 16 октября в 19:00 часов в концертном зале Спортивно-концертного комплекса (СКК) им. Карена Демирчяна. Билеты продаются в кассах СКК и Кукольного театра Армении. Вся выручка от продажи билетов будет направлена на восстановление жилого фонда в зоне Спитакского землетрясения.