10:22 | 29.09.09 | Նորություններ | 4570
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Քեզ համար» նոր կանխավճարային սակագնային պլանի գործարկման մասին:
«Նոր սակագնային պլանում համատեղված են լավագույն առաջարկները` մատչելի գներ սեփական ցանցում եւ դեպի այլ օպերատորների ցանցեր զանգերի համար, ցանցի ներսում SMS եւ MMS հաղորդագրությունների, ինչպես նաև GPRS-ինտերնետի ցածր սակագներ», - ասել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Քեզ համար» սակագնային պլանում բոլոր մուտքային զանգերն անվճար են: Ներցանցային ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 19 դրամ, իսկ դեպի ֆիքսված եւ այլ բջջային ցանցեր` 39 դրամ:
Ցանցի ներսում ելքային մեկ SMS հաղորդագրության արժեքն է 9 դրամ, իսկ MMS հաղորդարությանը` 19 դրամ:
«Սրանք շուկայում առկա ամենացածր գներն են, որոնք պայմանավորված չեն  օրվա ժամով, մինչ այդ ուղարկած հաղորդագրությունների քանակով, կամ որեւէ այլ սահմանափակումներով», նշել են ընկերության մամուլի ծառայությունում:
Դեպի այլ, այդ թվում` միջազգային օպերատորների ցանցեր ուղարկած մեկ SMS հաղորդարության արժեքն է 20 դրամ, իսկ MMS հաղորդարությանը` 50 դրամ:
«Քեզ համար» սակագնային պլանում նախատեսված են նաեւ բջջային ինտերնետի մատչելի սակագներ: Փոխանցված/ստացված տվյալների 1 ՄԲ-ի արժեքն է 29 դրամ:

10:22 | 29.09.09 | News | 4568
Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” mobile connection operator (Beeline trademark) announced the launch of new “For you” prepaid tariff plan.
“The best offers are united in the new tariff plan: affordable prices for calls inside the network and the networks of other operators, low tariffs for SMS and MMS inside the network, as well as for GPRS internet”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.
The cost for one minute of outgoing call for “For you” subscribers inside the network makes 19 AMD, and to the numbers of other mobile connection operators or to the numbers of the landline network – 39 AMD.
Inside the network of Beeline, SMS can be sent for only 9 AMD, and MMS– for 19 AMD.
“These are the lowest prices in the market, which are not conditioned by the number of previously sent messages, time of the day and other limitations”, the press service of the company informed.
The cost for sending SMS to numbers of other operators, including international ones, makes 20 AMD, and MMS – 50 AMD.
“For you” tariff plan provides for affordable tariffs also for mobile internet: the cost of 1 MB upload/download data makes 29 AMD.