10:26 | 14.10.09 | Նորություններ | 4879
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ՓԲԸ-ն (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է MF 100 USB-մոդեմների գների իջեցման մասին` 22 հազար դրամից մինչև 18 հազար դրամ (ԱԱՀ ներառյալ):
“Միասնական կապի օպերատորի կարգավիճակը մեզ թույլ է տալիս աննախադեպ հնարավորություններ ընձեռել բաժանորդների համար: Վերջին երեք ամսում մենք երկու անգամ իջեցրել ենք USB-մոդեմների գները, գործարկել ենք ՙՇարժական ինտերնետի” ավելի մատչելի սակագնային պլաներ: Շուտով մենք զգալիորեն կընդլայնենք եւ կբարելավենք առկա 3G ցանցը, կավելացնենք տվյալների միջազգային փոխանակաման ծավալները: “ԱրմենՏել”-ը Հայաստանի հեռահաղորդակցման շուկայի առաջատարն է, եւ մեր բաժանորդները ստանում են ծառայությունների ամենալայն տեսականին մատչելի գներով՚,  - ասաց “ԱրմենՏել” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark) announced reduction of prices for USB-modems MF 100 from 22 thousand AMD to 18 thousand AMD (including VAT).
“The status of a combined operator allows us creating unprecedented opportunities for our subscribers. In the course of the recent three months, we have twice reduced prices for USB-modems, implemented more affordable tariff plans for “Mobile internet”. In the nearest future, we intend to significantly expand and upgrade the existing 3G network, as well as increase the volume of international data transfer. “ArmenTel” is the leader of the Armenian telecommunication market and our customers gain the widest range of quality services at affordable prices”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.