13:57 | 20.11.09 | Նորություններ | 4955
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏելն» այսօր հայտնել է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման  9 նոր գրասենյակների բացման մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին են տեղեկացրել ընկերության մամալո ծառայությունում, 9 նորաբաց գրասենյակներց երեքը գտնվում են Երեւանի Արաբկիր (Կոմիտասի պ. 56), Էրեբունի (Օգանեսովի նրբ. 2) եւ Քանաքեռ-Զեյթուն (Սարկավակի փ. 129/6) համայնքներում:
6 նոր գրասենյակներ են բացվել Արթիկում, Վանաձորում, Դիլիջանում, Քաջարանում, Սեւանում եւ Էջմիածնում:
«Վերջին մի քանի ամիսների ընթացքում մենք բացել ենք մի քանի տասնյակ նոր գրասենյակներ եւ զգալիորեն ընդլայնել ենք մատուցվող ծառայությունների ցանկը» -  նշել է «ԱրմենՏել»-ի վաճառքների տնօրեն Սերգեյ Կապիտոնովը:
Այսօր Հայաստանում գործում են Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման 81 գրասենյակներ, որոնցից  24-ը` Երեւանում:

13:57 | 20.11.09 | News | 4925
Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” announced opening of 9 new sales and customer service offices of Beeline today.
Mediamax was informed in the press service of the company that three out of nine new Beeline offices are located in Yerevan communities of Arabkir (56 Komitas Avenue), Kanaker-Zeytun (129/6 Sarkavag Street) and Erebuni (2 Oganesov Lane).
Six more offices are opened in Artik, Vanadzor, Dilijan, Kajaran, Sevan and Etchmiadzin towns.
“Over the past few months, we have opened dozens of offices and significantly expanded the range of provided services”, “ArmenTel” Sales Director Sergey Kapitonov stated.
As of today, there are 81 sales and customer service offices of Beeline functioning in Armenia, 24 of them in Yerevan.