13:57 | 20.11.09 | Նորություններ | 4955
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏելն» այսօր հայտնել է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման  9 նոր գրասենյակների բացման մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին են տեղեկացրել ընկերության մամալո ծառայությունում, 9 նորաբաց գրասենյակներց երեքը գտնվում են Երեւանի Արաբկիր (Կոմիտասի պ. 56), Էրեբունի (Օգանեսովի նրբ. 2) եւ Քանաքեռ-Զեյթուն (Սարկավակի փ. 129/6) համայնքներում:
6 նոր գրասենյակներ են բացվել Արթիկում, Վանաձորում, Դիլիջանում, Քաջարանում, Սեւանում եւ Էջմիածնում:
«Վերջին մի քանի ամիսների ընթացքում մենք բացել ենք մի քանի տասնյակ նոր գրասենյակներ եւ զգալիորեն ընդլայնել ենք մատուցվող ծառայությունների ցանկը» -  նշել է «ԱրմենՏել»-ի վաճառքների տնօրեն Սերգեյ Կապիտոնովը:
Այսօր Հայաստանում գործում են Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման 81 գրասենյակներ, որոնցից  24-ը` Երեւանում:

13:57 | 20.11.09 | Новости | 4954
Ереван /Медиамакс/. «АрменТел» объявил сегодня об открытии 9 новых офисов продаж и обслуживания Beeline.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, три из девяти новых офисов Beeline расположены в ереванских общинах Арабкир (пр. Комитаса 56), Канакер-Зейтун (ул. Саркавага 129/6) и Эребуни (переулок Оганесова 2).
Еще шесть офисов открыты в городах Артик, Ванадзор, Дилижан, Каджаран, Севан  и Эчмиадзин.
«За последние несколько месяцев мы открыли десятки новых офисов и существенно расширили спектр предоставляемых услуг», - сказал директор по продажам «АрменТел» Сергей Капитонов.
На сегодняшний день в Армении действует 81 офис продаж и обслуживания Beeline, из них 24 -  в Ереване.