09:36 | 23.12.09 | Նորություններ | 5201
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ՓԲԸ տեղեկատվական տեխնոլոգիաների գծով նոր տնօրեն է նշանակվել Կարեն Կարապետյանը:
Մինչեւ «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ում աշխատանքի անցնելը Կարեն Կարապետյանը եղել է «Ինֆոհամակարգեր Ջեթ» ընկերության նախագծերի մենեջերների խմբի ղեկավարը, որը IT ծառայություններ է մատուցում «ՎիմպելԿոմ» ընկերությունների խմբին:
«Ինձ համար հաճելի է, որ մեր ընկերության տեղեկատվական տեխնոլոգիաների տնօրինությունը ղեկավարելու է մի մարդ, ով աշխատել է մեզ հետ եւ լավ գիտի «ԱրմենՏելը»: Վստահ եմ, որ Կարենի փորձն ու գիտելիքները ցատկահարթակ կդառնան առաջադրված նպատակների իրականացման գործում»,- նշել է «ԱրմենՏելի» գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

09:36 | 23.12.09 | News | 5270
Yerevan /Mediamax/. Karen Karapetyan was appointed new Information Technologies Director of “ArmenTel” CJSC.
Before being employed in “ArmenTel” CJSC, Karen Karapetyan had headed the Group of Project Managers in “Jet Infosystems” Company, which provides IT services to “VimpelCom” Group of Companies.
“I am pleased that the Directorate on Information Technologies in our company will be headed by a person, who has been working with us for a long time and who knows “ArmenTel” well. I am sure that the experience and the knowledge Karen has will become a springboard for reaching the set goals”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.