12:46 | 30.04.10 | Նորություններ | 4369
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ի շարժական ինտերնետի 25-հազարերորդ բաժանորդը կմեկնի Ֆրանսիա` մասնակցելու Կաննի միջազգային կինոփառատոնի փակման արարողությանը:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս գործակալությունը, Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան այսօր շնորհավորել է հոբելյանական բաժանորդ Արփինե Ավետիսյանին` նշելով, որ մրցանակը բաղկացած է երկու անձի համար Կաննում 5-աստղանի հյուրանոցի եւ ինքնաթիռի տոմսերից:
Orange ապրանքանիշը 10 տարի շարունակ հանդիսանում է Կաննի կինոփառատոնի գլխավոր գործընկերը:
«Մենք սպասում էինք այս բաժանորդին: Այսօր մեր ընտանիքում տոն է, եւ մենք ուրախ ենք, որ «Ինտերնետ բոլորի համար» կարգախոսը իրականություն է դառնում Հայաստանում»,- ասել է Բրունո Դյութուան:
Ընկերության ղեկավարը տեղեկացրել է, որ վերջին շաբաթների ընթացքում ընկերությունն իրականացրել է 3G ցանցի ընդլայնման լայնածավալ աշխատանքներ, որոնք կշարունակվեն մայիսին: Բրունո Դյութուան ասել է, որ աշխատանքներից հետո Orange Armenia-ի 3G ցանցի թողունակությունը կկրկնապատկվի:

12:46 | 30.04.10 | News | 4022
Yerevan/Mediamax/. 25 thousandth subscriber of Orange Armenia mobile internet will leave for France to participate in the closing ceremony of international Cannes Film Festival.
Mediamax reports that General Director of Orange Armenia Bruno Duthoit congratulated the jubilee subscriber Arpine Avetisyan today, noting that the prize consists of the air tickets and accommodation in a 5-star hotel in Cannes for two.
Orange brand has been the general partner of Cannes Film Festival for 10 years.
“We were waiting for this subscriber. It is a celebration in our family today and we are glad that “Internet for All” motto is becoming a reality in Armenia”, Bruno Duthoit stated.
Head of the Company informed that over the past weeks the company has realized large-scale works on expanding 3G network, which will be continued in May as well. Following the results of works, according to Bruno Duthoit, Orange Armenia 3G network transmission capacity will double.