15:05 | 28.06.10 | Նորություններ | 4279
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել»-ը (Beeline ապրանքանիշ) ազդարարել է «Ինտերնետ ՀՀ ուսումնական հաստատություններին» զանգվածային ծրագրի մեկնարկը:
Ինչպես այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, ծրագրի շրջանակներում Beeline-ը արտոնյալ պայմաններով լայնաշերտ ինտերնետ կտրամադրի ուսումնական հաստատություններին` ՀՀ տարածքում գործող բուհերին, դպրոցներին եւ ուսումնարաններին, որտեղ հասանելի է Hi-Line ծառայությունը:
Ուսումնական հաստատությունները հնարավորություն կունենան միանալ Hi-Line ծառայությանն առանց միացման վճարի, ADSL մոդեմը եւս կտրամադրվի անվճար:
Hi-Line Unlimited 256/64, 512/128 եւ 1024/256 անսահմանափակ սակագնային պլանների ամսավճարը ՀՀ ուսումնական հաստատությունների համար կկազմի, համապատասխանաբար, 3900, 6000 եւ 7500 դրամ:
«Հայաստանում ներկայության առաջին իսկ օրվանից Beeline-ն ընտրել է կրթական ոլորտին աջակցելու ռազմավարությունը` որպես իր սոցիալական ծրագրերի հիմնական ուղղություն: Ընկերությունը հավատարիմ է մնում հայտարարված առաջնահերթություններին` կրթության հարցերին հատկացնելով ավելի մեծ ուշադրություն»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

15:05 | 28.06.10 | News | 4308
Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark) announced launch of a large-scale program “Internet to educational institutions of Armenia”.
Mediamax was informed in the press service of the company today that within the framework of the project, Beeline will provide the service of broadband internet access at privileged conditions to educational institutions: higher educational institutions, schools and colleges on the entire territory of Armenia, where Hi Line service is available.
Educational establishments will get the chance to get connected to Hi Line service without an activation fee, ADSL modem will also be provided free of change.
The monthly fee for unlimited tariff plans Hi Line Unlimited 256/64, 512/128 and 1024/256 for educational institutions of Armenia will make 3900, 6000 and 7500 respectively.
“From the very first days of its presence in Armenia, Beeline has chosen the strategy of assisting education sphere as the main direction of its social programs. The company will remain adherent to the announced priorities, paying educational issues more attention”, “ArmenTel” General Director Igor Klimko stated.