15:05 | 28.06.10 | Նորություններ | 4279
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել»-ը (Beeline ապրանքանիշ) ազդարարել է «Ինտերնետ ՀՀ ուսումնական հաստատություններին» զանգվածային ծրագրի մեկնարկը:
Ինչպես այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, ծրագրի շրջանակներում Beeline-ը արտոնյալ պայմաններով լայնաշերտ ինտերնետ կտրամադրի ուսումնական հաստատություններին` ՀՀ տարածքում գործող բուհերին, դպրոցներին եւ ուսումնարաններին, որտեղ հասանելի է Hi-Line ծառայությունը:
Ուսումնական հաստատությունները հնարավորություն կունենան միանալ Hi-Line ծառայությանն առանց միացման վճարի, ADSL մոդեմը եւս կտրամադրվի անվճար:
Hi-Line Unlimited 256/64, 512/128 եւ 1024/256 անսահմանափակ սակագնային պլանների ամսավճարը ՀՀ ուսումնական հաստատությունների համար կկազմի, համապատասխանաբար, 3900, 6000 եւ 7500 դրամ:
«Հայաստանում ներկայության առաջին իսկ օրվանից Beeline-ն ընտրել է կրթական ոլորտին աջակցելու ռազմավարությունը` որպես իր սոցիալական ծրագրերի հիմնական ուղղություն: Ընկերությունը հավատարիմ է մնում հայտարարված առաջնահերթություններին` կրթության հարցերին հատկացնելով ավելի մեծ ուշադրություն»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

15:05 | 28.06.10 | Новости | 4310
Ереван /Медиамакс/. «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявил о старте широкомасштабной программы «Интернет - учебным заведениям Армении».
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе компании, в рамках проекта Beeline предоставит на льготных условиях услугу широкополосного доступа в Интернет учебным заведениям: вузам, школам и училищам по всей территории Армении, где доступна услуга Hi-Line.
Образовательные учреждения получат возможность подключиться к услуге Hi-Line без платы за подключение, ADSL-модем также будет предоставлен бесплатно.
Ежемесячная плата за безлимитные тарифные планы Hi-Line Unlimited 256/64, 512/128 и 1024/256 для учебных заведений Армении составит, соответственно, 3900, 6000 и 7500 драмов.
«С первых же дней своего присутствия в Армении Beeline избрал стратегию содействия образовательной сфере как главное направление своих социальных программ. Компания остается верной заявленным приоритетам, уделяя вопросам образования все больше внимания», - отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.