09:55 | 13.07.10 | Նորություններ | 4577
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ը ներկայացրել է 6,000 դրամ ամսավճարով “Ինտերնետ Հիմա” անսահմանափակ ինտերնետի նոր սակագնային պլան:
Այն ներառում է 1 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ, իսկ վերջինիս սպառվելուց հետո` անսահմանափակ ինտերնետ 128Կբ/վրկ արագությամբ: Ինչպես եւ մյուս սակագնային պլանների համար, մեկ տարվա պայմանագիր կնքելու դեպքում “Ինտերնետ Հիմա” մոդեմը տրամադրվում է 1 դրամով:
«Այս առաջարկով Orange-ը եւս մեկ քայլ է կատարում շարժական գերարագ ինտերնետն ավելի լայն շրջանակներին հասանելի դարձնելու համար», - ասաց Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:

09:55 | 13.07.10 | Новости | 4632
Ереван/Медиамакс/. Orange представил новый тарифный план безлимитного интернета «Интернет сейчас» с ежемесячной стоимостью в 6000 драмов.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе оператора, новый тарифный план включает 1 Гб высокоскоростного интернета, после использования которого скорость снижается до 128 Кбит/сек. Как и в случае с другими тарифными планами, в случае заключения договора сроком на 1 год, модем «Интернет Сейчас» предоставляется абонентам за 1 драм.
«Этим предложением Orange делает очередной шаг в деле обеспечения доступности высокоскоростного интернета для более широких кругов населения», - отметил гендиректор Ornage Armenia Бруно Дютуа.