12:16 | 10.08.10 | Նորություններ | 4357
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը այսօր հայտարարել է հաճախորդների սպասարկման որակի բարելավման ծրագրի հերթական փուլի ավարտի մասին:
2010թ. սկզբից վերանորոգվել է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման 67 գրասենյակ Երեւանում եւ մարզերում: Մեծամոր քաղաքում բացվել է Beeline-ի նոր գրասենյակ, եւս 8 բնակավայրերում գրասենյակները տեղափոխվել են հաճախորդների համար առավել հարմարավետ վայրեր:
Beeline-ի 82 գրասենյակներում տեղադրվել են ցուցադրական գոտիներ ինտերնետային ծառայությունների թեստավորման համար, ինչպես նաեւ առեւտրային գոտիներ, որտեղ կարելի է ապառիկ ձեռք բերել հեռախոսներ, համակարգիչներ եւ նոութբուքեր, այսօր հայտնել են «ԱրմենՏել»-ի մամուլի ծառայությունում:

12:16 | 10.08.10 | Новости | 4607
Ереван/Медиамакс/. Beeline объявил сегодня о завершении очередного этапа программы улучшения качества обслуживания клиентов.
С начала 2010 года отремонтировано 67 офисов продаж и обслуживания Beeline в Ереване и регионах. В городе Мецамор открыт новый офис Beeline, еще в 8 населенных пунктах офисы перемещены в более удобные для клиентов места.
В 82-х офисах Beeline установлены демонстрационные зоны для тестирования интернет–услуг, а также коммерческие зоны, где можно приобрести телефонные аппараты, компьютеры и ноутбуки в рассрочку, сообщили сегодня в пресс-службе «АрменТел».