16:20 | 11.08.10 | Նորություններ | 4698
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը իջեցրել է լրացուցիչ ծառայությունների սակագները հետվճարային համակարգի ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար:
Օգոստոսի 6-ից ընկերությունը նվազեցրել է հետվճարային համակարգից կանխավճարային համակարգ եւ հակառակը անցման արժեքը` սահմանելով այն 500 դրամ` նախկին 2400 դրամի փոխարեն:
Համաձայն նոր գների, պայմանագրի վերաձեւակերպումն այլ անձի անունով եւ հետվճարային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար հեռախոսահամարի փոխարինումը 1000 դրամ է նախկինում գործող, համապատասխանաբար, 4500 դրամի եւ 5500 դրամի փոխարեն: SIM-քարտի փոխարինումը նախկին 2500 դրամի փոխարեն կազմում է 500 դրամ:
«Ընդառաջելով մեր հաճախորդների ցանկությանը` «ԱրմենՏել»-ը զգալիորեն նվազեցնում է բաժանորդների շրջանում առավել շատ օգտագործվող լրացուցիչ ծառայությունների սակագները: Համոզված եմ, որ մոտ ապագայում մենք հնարավորություն կունենանք հայտարարել ինտեգրված օպերատորի կողմից մատուցվող ծառայությունների նոր եւ հասանելի սակագների մասին»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

16:20 | 11.08.10 | News | 4697
Yerevan/Mediamax/. Beeline reduced tariffs for value added services for individual and legal entity subscribers of the postpaid system.
Since August 6, the company has reduced the cost of shifting from the postpaid system of accounts to the prepaid one and vice versa from 2400 AMD to 500 AMD.
According to the new tariffs, the cost of reregistering the agreement on another subscriber’s name and substituting the number for subscribers of postpaid tariff plans will make 1000 AMD for each service instead of 4500 and 5000 AMD respectively. Substitution of the SIM card will cost the subscribers of the analogous system of accounts 500 AMD, instead of previous 2500 AMD.
“Meeting the wishes of our subscribers halfway, “ArmenTel” significantly reduces the prices for a number of value added services, which are most popular among our subscribers. I am sure that soon we will be able to also announce new affordable tariffs for other services of the universal connection operator”, “ArmenTel” General Director Igor Klimko stated.