09:34 | 14.08.10 | Նորություններ | 5065
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել”-ը հայտարարեց “Շարժական գրասենյակ” ծրագրի աշխարհագրության ընդլայման մասին` այն մեկնարկել է Սյունիքի, Գեղարքունիքի եւ Արարատի մարզերում:
“Շարժական գրասենյակի” միջոցով բաժանորդները կարող են վճարել ամրակցված եւ բջջային հեռախոսակապի, ինչպես նաեւ ինտերնետ կապի ծառայությունների համար, վերալիցքավորել հաշիվը, ձեռք բերել SIM-քարտեր, հեռախոսներ, միանալ ընկերության կողմից առաջարկվող ծառայություններին, ստանալ հաշվի վերծանում եւ այլն:
“Գրասենյակ անիվների վրա” ծրագիրը մեկնարկել է ս.թ. մայիսի 31-ին Լոռվա եւ Արագածոտնի շրջաններում: Գրեթե երեք ամիս վաճառքի եւ սպասարկման շարժական գրասենյակը այցելում է այդ մարզերի հեռավոր վայրեր:

09:34 | 14.08.10 | Новости | 5098
Ереван /Медиамакс/. Beeline объявил о расширении географии программы «Мобильный офис» - проект стартовал в Араратском, Гегаркуникском и Сюникском марзах.
Благодаря проекту «Мобильный офис» абоненты смогут оплатить услуги фиксированной, мобильной и интернет связи, пополнить баланс, приобрести SIM-карты, телефоны, подключиться к услугам компании и др.
Старт программы «Мобильный офис» был дан 31 мая в Лорийском и Арагацотнском марзах. На протяжении вот почти 3 месяцев «офис на колесах» посещает отдаленные села этих областей, предоставляя жителям услуги компании.