09:34 | 14.08.10 | Նորություններ | 5065
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել”-ը հայտարարեց “Շարժական գրասենյակ” ծրագրի աշխարհագրության ընդլայման մասին` այն մեկնարկել է Սյունիքի, Գեղարքունիքի եւ Արարատի մարզերում:
“Շարժական գրասենյակի” միջոցով բաժանորդները կարող են վճարել ամրակցված եւ բջջային հեռախոսակապի, ինչպես նաեւ ինտերնետ կապի ծառայությունների համար, վերալիցքավորել հաշիվը, ձեռք բերել SIM-քարտեր, հեռախոսներ, միանալ ընկերության կողմից առաջարկվող ծառայություններին, ստանալ հաշվի վերծանում եւ այլն:
“Գրասենյակ անիվների վրա” ծրագիրը մեկնարկել է ս.թ. մայիսի 31-ին Լոռվա եւ Արագածոտնի շրջաններում: Գրեթե երեք ամիս վաճառքի եւ սպասարկման շարժական գրասենյակը այցելում է այդ մարզերի հեռավոր վայրեր:

09:34 | 14.08.10 | News | 5127
Yerevan /Mediamax/. Beeline announced expansion of the geography of “Mobile office” program: the project started in Ararat, Gegharkunik and Syunik marzes.
Due to “Mobile office”, the subscribers will be able to pay for the services of landline, mobile and internet connection, replenish the balance, purchase SIM cards, telephones, get connected to the company’s services, etc.
The launch of “Mobile office” program was on May 31 in Lori and Aragatsotn marzes. In the course of 3 months already the “office on wheel” has been visiting villages of those regions, providing residents the company’s services.