15:30 | 18.08.10 | Նորություններ | 4257
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել»-ը հայտարարել է Beeline ֆիքսված կապի ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար տեղական զանգերի վերծանման տրամադրման սակագնի նվազեցման մասին:
Տեղական զանգերի վերծանման 1 էջի արժեքը այժմ 10 դրամ է` նախկին 72 դրամի փոխարեն:
«Մեր կողմից մատուցվող լրացուցիչ ծառայությունների նոր սակագները հաճախորդների սպասարկման բարելավմանն ուղղված ծրագրի շարունակությունն են հանդիսանում: Համոզված եմ, որ ծառայությունների ողջ տեսականու համար նախատեսված ճկուն եւ հավասարակշռված գնային համակարգը հնարավորություն կընձեռի մեր ընկերությանն ընդառաջ գնալ շուկայի ժամանակակից պահանջներին»,- ասել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ֆիքսված կապի բաժանորդները կարող են անվճար ստանալ միջազգային եւ տեղական զանգերի վերծանումը էլեկտրոնային փոստով` ընկերության գրասենյակներից մեկում նախապես լրացնելով համապատասխան դիմումի ձեւը:

15:30 | 18.08.10 | Новости | 4306
Ереван/Медиамакс/. «АрменТел» снизил тариф на предоставление детализации локальных звонков для физических и юридических лиц, являющихся абонентами фиксированной связи Beeline.
Плата за 1 лист детализации локальных звонков теперь составляет 10 драмов вместо прежних 72 драмов.
«Установленные нами расценки на дополнительные услуги универсального оператора продолжают нашу программу улучшения качества обслуживания клиентов. Уверен, что политика взвешенного и гибкого ценообразования на весь спектр телекоммуникационных услуг позволит компании идти в ногу с современными требованиями рынка», - сказал гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.
Абоненты фиксированной связи Beeline могут бесплатно получать детализацию локальных и международных звонков по электронной почте, предварительно заполнив соответствующую заявку в одном из офисов компании.