14:29 | 01.09.10 | Նորություններ | 4604
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է 0 դրամ սակագնով USB-մոդեմների տրամադրման մասին: Առաջարկը վերաբերում է ֆիզիկական անձ հանդիսացող բոլոր այն բաժանորդներին, ովքեր կկնքեն շարժական ինտերնետի «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային փաթեթների օգտագործման համապատասխան պայմանագիր:
««ԱրմենՏել»-ն ազգային միասնական օպերատոր է, եւ մենք գիտակցում ենք առաջատարի մեր դերը երկրում ինտերնետի հասանելիության մակարդակը բարձրացնելու գործընթացում: Hi Line ֆիքսված ինտերնետի աշխարհագրության ընդլայնմանը եւ նոր սակագնային փաթեթների գործարկմանը զուգահեռ` մենք ընդլայնում ենք երրորդ սերնդի ցանցը եւ նոր առաջարկների միջոցով բարձրացնում նաեւ շարժական ինտերնետի հասանելիության մակարդակը: Մեր հաճախորդները կարող են ընտրել այն տարբերակը, որն առավել գերադասելի է նրանց համար»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Շարժական ինտերնետը համակարգչից GPRS, EDGE կամ 3G տեխնոլոգիաների միջոցով ինտերնետ-ցանցին միանալու պարզ լուծում է: Դրա համար անհրաժեշտ է տեղադրել Beeline SIM քարտը USB-մոդեմի մեջ եւ այն միացնել համակարգչին:

14:29 | 01.09.10 | News | 4659
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” Company (Beeline trademark) announced today the launch of USB modems provision for 0 AMD to individual subscribers, who conclude an annual contract for use of “Night” and “Unlimited” mobile internet tariff plans.
““ArmenTel” Company is the united national operator of Armenia and we realize our role of the leader in increasing availability of internet in the county. Along with geography broadening and introduction of new tariff plans for landline internet - Hi Line, we expand the third generation mobile network and by means of new offers increase mobile internet availability. Our customers may choose the most suitable access technology for themselves”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.
Mobile internet is a simple mobile solution for connecting the computer to the network by means of GPRS, EDGE or 3G technologies from anywhere within Beeline mobile network. In order to do that, one should insert the SIM card into the USB modem and connect it to the computer.