14:29 | 01.09.10 | Նորություններ | 4604
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է 0 դրամ սակագնով USB-մոդեմների տրամադրման մասին: Առաջարկը վերաբերում է ֆիզիկական անձ հանդիսացող բոլոր այն բաժանորդներին, ովքեր կկնքեն շարժական ինտերնետի «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային փաթեթների օգտագործման համապատասխան պայմանագիր:
««ԱրմենՏել»-ն ազգային միասնական օպերատոր է, եւ մենք գիտակցում ենք առաջատարի մեր դերը երկրում ինտերնետի հասանելիության մակարդակը բարձրացնելու գործընթացում: Hi Line ֆիքսված ինտերնետի աշխարհագրության ընդլայնմանը եւ նոր սակագնային փաթեթների գործարկմանը զուգահեռ` մենք ընդլայնում ենք երրորդ սերնդի ցանցը եւ նոր առաջարկների միջոցով բարձրացնում նաեւ շարժական ինտերնետի հասանելիության մակարդակը: Մեր հաճախորդները կարող են ընտրել այն տարբերակը, որն առավել գերադասելի է նրանց համար»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Շարժական ինտերնետը համակարգչից GPRS, EDGE կամ 3G տեխնոլոգիաների միջոցով ինտերնետ-ցանցին միանալու պարզ լուծում է: Դրա համար անհրաժեշտ է տեղադրել Beeline SIM քարտը USB-մոդեմի մեջ եւ այն միացնել համակարգչին:

14:29 | 01.09.10 | Новости | 4311
Ереван/Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила сегодня о начале предоставления USB-модемов по стоимости 0 драм для абонентов – физических лиц, заключивших годовой контракт на пользование тарифными планами мобильного интернета «Ночной» и «Безлимитный».
«Компания «АрменТел» является единым национальным оператором Армении, и мы осознаем свою роль лидера в деле повышения доступности интернета в стране. Наряду с расширением географии и внедрением новых тарифных планов фиксированного интернета – Hi Line, мы расширяем сотовую сеть третьего поколения и посредством новых предложений повышаем доступность мобильного Интернета. Наши клиенты могут выбирать наиболее подходящую для них технологию доступа», – отметил генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.
Мобильный интернет - простое, мобильное решение для подключения компьютера к сети посредством технологий GPRS, EDGE или 3G из любого места, где доступна сотовая сеть Beeline. Для этого необходимо вставить SIM карту в USB-модем и подключить его к компьютеру.