14:28 | 09.09.10 | Նորություններ | 6514
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ն այսօրվանից առաջարկում է հատուկ երիտասարդների համար նախատեսված նորաոճ «Ինտերնետ Հիմա» մոդեմներ:
Orange-ը նորաոճ մոդեմների հետ միասին պատրաստել է նաև նվերներ. մինչև հոկտեմբերի 31-ը այս մոդեմներից որևէ մեկը 1 տարի բաժանորդագրությամբ ձեռք բերելու դեպքում բաժանորդները կստանան ուսանողական եւ աշակերտական նվերներ իրենց ընտրած սակագնային պլանին համապատասխան` պայուսակ, ուսապարկ կամ դրամապանակ:
12 ամսով պայմանագիր կնքելու դեպքում նորաոճ “Ինտերնետ Հիմա” մոդեմը կարելի է ձեռք բերել 1 դրամով:
“Մեր երիտասարդական մոդեմներն արտադրված են երկու տարբեր ձևավորմամբ` աղջիկների և տղաների համար”, - ասաց Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

14:28 | 09.09.10 | Новости | 6530
Ереван/Медиамакс/. Оператор Orange Armenia представил сегодня предусмотренные для молодежи модемы «Интернет сейчас»
Вместе с новыми модемами Orange Armenia подготовил также подарки: в случае заключения договора на один из этих модемов сроком на 1 год до 31 октября, абоненты получат студенческие и школьные подарки в соответствии со своими тарифными планами - портфель, рюкзак и бумажник.
В случае заключения договора сроком на 1 год модемы «Интернет сейчас» можно приобрести за 1 драм.
«Наши молодежные модемы изготовлены в двух разных стилях: для девочек и мальчиков», - сказал директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян.