14:28 | 09.09.10 | Նորություններ | 6514
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ն այսօրվանից առաջարկում է հատուկ երիտասարդների համար նախատեսված նորաոճ «Ինտերնետ Հիմա» մոդեմներ:
Orange-ը նորաոճ մոդեմների հետ միասին պատրաստել է նաև նվերներ. մինչև հոկտեմբերի 31-ը այս մոդեմներից որևէ մեկը 1 տարի բաժանորդագրությամբ ձեռք բերելու դեպքում բաժանորդները կստանան ուսանողական եւ աշակերտական նվերներ իրենց ընտրած սակագնային պլանին համապատասխան` պայուսակ, ուսապարկ կամ դրամապանակ:
12 ամսով պայմանագիր կնքելու դեպքում նորաոճ “Ինտերնետ Հիմա” մոդեմը կարելի է ձեռք բերել 1 դրամով:
“Մեր երիտասարդական մոդեմներն արտադրված են երկու տարբեր ձևավորմամբ` աղջիկների և տղաների համար”, - ասաց Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

Besides, Orange has also prepared gifts along with the modems: in case of buying any of these modems with 1-year subscription by October 31st, Internet Now subscribers will get gifts designed for students and pupils corresponding to the tariff plan they choose: a bag, backpack or wallet.
“Internet Now” modems can be acquired at only 1 AMD in case of entry into 12-month subscription agreement.
“It should be noted that the modems for youth are produced with two different designs both for girls and boys,” said Orange Marketing Director Aram Mkrtchyan.