10:52 | 21.10.10 | Նորություններ | 4715
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ը առաջարկում է Հայաստանում սմարթֆոնների ամենալայն տեսականին եւ մտադիր է ընդլայնել այն`առանց բացառություն անելու որեւէ բրենդի համար:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս գործակալությունը, այդ մասին ասել է ընկերության ղեկավար Բրունո Դյութուան` պատասխանելով  www.Itel.am պորտալում իր բլոգի այցելուների հարցերին:
Նա նշել է, որ Orange-ը նախաետսում է Հայաստանում ներկայացնել Windows Phone 7 համակարգով սմարթֆոններ: Բրունո Դյութուան ասել է, որ հոտկեմբերի 11-ին France Telecom-ի եւ Microsoft-ի ղեկավարները հայտարարել են երկարաժամկետ համագործակցության մասին Orange-ի գործունեության երկրներում Windows Phone 7-ի առաջխաղացման համար:

10:52 | 21.10.10 | Новости | 4670
Ереван/Медиамакс/. Orange предлагает самый широкий выбор смартфонов в Армении и намерен расширять ассортимент, не делая исключений для какого-либо бренда.
Как сообщает агентство Медиамакс, об этом сказал глава компании Бруно Дютуа, отвечая на вопросы посетителей своего блога на портале www.Itel.am.
Он отметил, что Orange планирует представить в Армении смартфоны, работающие на базе Windows Phone 7. Бруно Дютуа сказал, что 11 октября руководители France Telecom и Microsoft договорились о долгосрочном сотрудничестве для продвижения Windows Phone 7 в странах присутствия Orange.