10:29 | 08.12.10 | Նորություններ | 6593
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը հայտարարել է, որ «Ինտերնետ գրասենյակում եւ ամենուր» ակցիան այսուհետ հասանելի է նաեւ իրավաբանական անձանց:
Ակցիայի շրջանակներում «Hi-Line 512», «Hi-Line 1024» կամ «Hi-Line 2048» ծառայության «Նախընտրելի» սակագնային փաթեթին միացող իրավաբանական անձինք կարող են անվճար ստանալ USB-մոդեմ, միացում շարժական ինտերնետի «Բազային» սակագնային փաթեթին եւ անվճար ամսական ծավալ:
Առաջին տարվա ընթացքում բաժանորդին տրամադրվող շարժական ինտերնետի անվճար ծավալը համընկնում է Hi-Line ծառայության նրա սակագնային փաթեթով նախատեսված թողունակության թվին: Օրինակ, «Hi-Line 2048» ծառայության «Նախընտրելի» սակագնային փաթեթի բաժանորդը ստանում է տարեկան 2048ՄԲ շարժական ինտերնետի անվճար ծավալ, այսինքն` ամիսը 171ՄԲ:
Այն իրավաբանական անձինք, ովքեր հանդիսանում են Hi-Line ծառայության բաժանորդներ, կարող են օգտվել նոր առաջարկից` վերակնքելով Hi-Line ծառայության «Նախընտրելի» սակագնային փաթեթի ավելի բարձր թողունակությամբ պայմանագիր:
«Հանդիսանալով կապի ինտեգրված օպերատոր` «ԱրմենՏել» ընկերությունն առաջարկում է իրավաբանական անձանց որակյալ եւ շահավետ ինտերնետ-հասանելիություն` լարային եւ անլար տեխնոլոգիաներով: Սա գործարարներին հնարավորություն կընձեռի մշտապես մուտք ունենալ համաշխարհային սարդոստայն` լինելով կապի մեջ հաճախորդների եւ գործընկերների հետ», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Բաժանորդը կարող է հրաժարվել շարժական ինտերնետի ծառայությունից պայմանագրի կնքմանը հաջորդող 10 օրվա ընթացքում` USB-մոդեմը վերադարձնելու, ինչպես նաեւ անվճար տրամադրված մեգաբայթերը գերազանցող օգտագործված ծավալի դիմաց վճարելու պայմանով: Նշված ժամկետի ավարտից հետո հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է USB-մոդեմի եւ անվճար սահմանաչափը գերազանցող օգտագործված ծավալի արժեքը: Պայմանագրի կնքմանը հաջորդող 12 ամիսների ընթացքում բաժանորդը կարող է անցում կատարել դեպի ավելի բարձր թողունակությամբ Hi-Line ծառայության «Նախընտրելի» սակագնային փաթեթներից որեւէ մեկը, ինչպես նաեւ փոխարինել շարժական ինտերնետի «Բազային» սակագնային փաթեթը «Գիշերային» կամ «Անսահմանափակ» հետվճարային սակագնային փաթեթով:
Մանրամասն տեղեկություններ «Ինտերնետ տանը եւ ամենուր» ակցիայի մասին կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքում:

10:29 | 08.12.10 | News | 5774
Yerevan/Mediamax/. Beeline announced that “Internet at the office and everywhere” campaign is from now on available for legal entities as well.
Within the framework of the campaign, while connecting to “Preferred” tariff plans of “Hi-Line 512”, “Hi-Line 1024” or “Hi-Line 2048” service, a USB modem is provided free of charge, as well as connection to “Basic” tariff plan of Beeline mobile internet and free of charge traffic for a month.
The volume of free of charge traffic, received by the subscriber in the course of a year coincides with the figure, which indicates the speed of the subscriber’s connection in their Hi-Line service tariff plan. Thus, the subscriber of “Preferred” tariff plan of “Hi-Line 2048” service will receive 2048 Mb of free of charge traffic a year, that is to say, 171Mb per month.
Legal entities, which are current subscribers of Hi-Line service, may use the new package of services by again concluding a contract for “Preferred” tariff plan of Hi-Line service, which provides for a higher speed.
“As an integrated connection operator, “ArmenTel” Company offers legal entities high quality and profitable internet access by wired and wireless technologies”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko noted.
In the course of 10 days, starting from the signing of the agreement, the customer may renounce the service of mobile internet, if the USB modem is returned and the cost of the traffic, used over the limit of the free of charge traffic, is paid. If the service of mobile internet is renounced after the first 10 days of the service use, the subscriber pays for the cost of the USB modem and pays for the used traffic. In the course of 12 months after concluding the contract, the subscriber may shift to Hi-Line service tariff plan, which provides for a higher speed, as well as change their “Basic” tariff plan of mobile internet to post-paid tariff plan of mobile internet “Night” and “Unlimited”.
Detailed information on “Internet at the office and everywhere” campaign is available at www.beeline.am website.