16:28 | 10.12.10 | Նորություններ | 4955
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը ՓԲԸ-ն (ապրանքանիշը` Beeline) գործարկել է Hi-Line ծառայության “Մեգա 1024”, “Մեգա 2048”, “Մեգա 3072” անսահմանափակ նոր սակագնային փաթեթները:
Ոչ պակաս քան 12 ամսով պայմանագիր կնքելու դեպքում ամսեկան բաժանորդային վարձը “Մեգա 1024”, “Մեգա 2048”, “Մեգա 3072” կազմում է համապատասխանաբար 8000, 12000 եւ 15000 դրամ: Hi-Line ծառայության նոր անսահմանափակ սակագնային փաթեթին կարող են միանալ ինչպես նոր, այնպես էլ գործող բաժանորդները:
“Կապի ինտեգրված օպերատոր, “ԱրմենՏել” ընկերությունը հերթական անգամ նախաձեռնում է Հայաստանի ինտերնետ շուկայում գների իջեցումը:  Hi-Line ծառայությունը մեծ համբավ է  վայելում եւ այսօր մենք կարող ենք անվանել այն ժողովրդական: Մենք ուրախ ենք կրկին իջեցնել ծառայության արժեքը եւ առաջարկել ինտերնետ-հասանելիության ավելի բարձր արագություն ապահովող  նոր սակագնային փաթեթ”, - նշեց “ԱրմենՏել” ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Նոր բաժանորդներին մոդեմը եւ միացումը տրամադրվում են անվճար, բաժանորդը հնարավորություն կստանա նաեւ անվճար օգտվել ինտերնետից առաջին ամսվա ընթացքում: Գործող բաժանորդները ցանկացած պահի կարող են վերակնքել իրենց պայմանագրերը եւ անցնել դեպի ավելի բարձր արագություն ապահովող “Մեգա” սակագնային փաթեթ:
Այն բաժանորդներն, ովքեր օգտվում են Hi-Line ծառայության “Նախընտրելի” սակագնային փաթեթից ավելի քան 12 ամիս կարող են, վերակնքելով պայմանագիրն, անցնել դեպի “Մեգա” սակագնային փաթեթ առանց որեւէ սահմանափակումների եւ առաջին ամիսն անվճար օգտվել ծառայությունից:
“Մեգա” անսահմանափակ սակագնային փաթեթին միացած բաժանորդներն առաջին 12 ամսվա ընթացքում կարող են  անցնել միայն դեպի ավելի բարձր արագությամբ սակագնային փաթեթներ: Պայմանագրի կնքմանը կամ վերակնքմանը հաջորդող 12 ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է “Մեգա” սակագնային պլանի եւ նույն արագությամբ Hi-Line անսահմանափակ սակագնային պլանի համար նախատեսված ամսավճարների տարբերությունը` օգտագործման ժամանակահատվածի համար:

16:28 | 10.12.10 | News | 4919
While concluding a contract to use one of the tariff plans for the term of no less than 12 months, the monthly subscriber fee for tariff plans “Mega 1024”, “Mega 2048” and “Mega 3072” will respectively make 8000, 12000 and 15000 AMD. Both new and already existing subscribers of Hi-Line service can get connected to new unlimited tariff plans.
“Universal connection operator “ArmenTel” Company again becomes a catalyst of reduction of prices in internet market of Armenia. Hi Line service has earned great popularity, and today we can describe it really national by right. We are sincerely glad to again reduce the price for the service and offer a new tariff plan, which provides for a greater speed of internet access”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.
The new subscribers will be provided a modem and connection free of charge. The customer will also receive the chance to use internet free of charge during the first month. The existing subscribers of Hi-Line service can renew the contract at any time to use “Mega” tariff plan, which provides for a higher speed.
Subscribers, who use one of the unlimited “Preferred” tariff plans of Hi-Line for over 12 months, may renew the contract to use any “Mega” tariff plan without any limitations and the first month will be free of charge for them.
Subscribers, who get connected to unlimited tariff plans of “Mega” in the first 12 months, may make a transition only to a higher speed. In case they renounce the service within 12 months since the moment of concluding or renewing the contract, they will pay for the difference of the tariffs for monthly subscriber fee between the unlimited tariff plan “Hi-Line” and tariff plan “Mega” of analogous speeds for the period of use.