16:47 | 17.12.10 | Նորություններ | 4359
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է ՀՀ Կոտայքի մարզի Եղվարդ քաղաքում Hi-Line ծառայության գործարկման մասին:
Եղվարդը դարձել է Հայաստանի 39-րդ քաղաքը, որտեղ հասանելի է Hi-Line լայնաշերտ ինտերնետ-հասանելիության ծառայությունը:
««ԱրմենՏել» ընկերություն` որպես կապի միասնական օպերատոր, Հայաստանի շրջաններում Hi-Line լայնաշերտ ինտերնետ ծառայության զարգացումը դասակարգում է առաջնահերթ խնդիրների շարքում: Հաշվի առնելով այս հանգամանքը` մենք ակտիվորեն ընդլայնում ենք մեր ցանցի աշխարհագրությունը` Հայաստանի մարզերի բնակիչներին հնարավորություն ընձեռելով ստանալ արագ եւ հուսալի ինտերնետ կապ», - նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

16:47 | 17.12.10 | News | 4387
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” CJSC (Beeline trademark) announced launch of Hi Line service in Yeghvard town of Kotayk marz of Armenia.
Yeghvard became the 39th town in Armenia, where the service of broadband Hi Line internet access is available.
“Development of broadband internet access in the regions of Armenia is one of the priority tasks of the universal connection operator – “ArmenTel” Company. In connection with that, we actively expand our network, providing residents of Armenian regions with the chance to receive high speed stable internet access”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.