11:21 | 26.01.11 | Նորություններ | 4993
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ն այսօր հայտարարել է, որ իր ձայնային եւ ինտերնետ ծառայությունները հասանելի են Հայաստանի բնակչության 95%-ին:
Ցանցի ընդլայնման վերջին աշխատանքների շնորհիվ Orange-ի ծառայությունները` ներառյալ շարժական ինտերնետը, արդեն հասանելի են բազմաթիվ փոքր բնակավայրերում, հատկապես Շիրակի, Լոռու, Տավուշի, Արագածոտնի, Սյունիքի մարզերում: Ցանցի ուժեղացման եւ ընդլայնման աշխատանքներ են կատարվել նաեւ Հայաստանի հյուսիսային եւ հարավային ավտոմայրուղիների վրա, Մեդիամաքս-ին հայտնեցին ընկերությունում:
«Ինչպես խոստացել էինք, մենք այսօր արդեն ապահովում ենք շարժական կապի ծառայություններ Հայաստանի բնակչության 95%-ին: Ծածկույթի ընդլայնումն ու բարելավումը մեր ամենակարեւոր նպատակներից ու ձեռքբերումներից է, որի նպատակն է ինչպես առավելագույն հարմարավետություն ապահովել մեր ներկա բաժանորդների համար, այնպես էլ նոր ընտրություն առաջարկել նոր հաճախորդների», ասաց Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:

11:21 | 26.01.11 | Новости | 4672
Ереван/Медиамакс/. Orange Armenia объявила сегодня о том, что ее голосовые и интернет-услуги доступны 95 % населения Армении.
Благодаря последним работам по расширению сети, услуги Orange, включая мобильный интернет, уже доступны во многих мелких населенных пунктах, в особенности в марзах Ширак, Лори, Тавуш, Арагацотн и Сюник. Работы по усилению и расширению сети реализованы также на северных и южных автомагистралях Армении, сообщили сегодня Медиамакс в компании.
«Как и обещали, мы уже обеспечиваем услуги мобильной связи для 95 % населения Армении. Уличшение и расшрение покрытия - наше главное достижение, целью которого является обеспечение максимального комфорта для нынешних абонентов, так и предложение нового выбора будущим клиентам», - сказал генеральный директор Orange Armenia Бруно Дютуа.