17:41 | 21.04.11 | Նորություններ | 4916
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը այսօր հայտարարել է, որ Hi-Line ծառայությունն այսուհետ հասանել է նաեւ Արարատում, Բյուրականում, Վեդիում, Զվարթնոցում, Մասիսում, Սիսիանում եւ Տաթեւում:
Այսպիսով, այն բնակավայրերի թիվը, որտեղ կարելի է միանալ Hi-Line-ին, հասավ 47-ի:
“Hi-Line ծառայության աշխարհագրության շարունակական ընդլայնումը պայմանավորված է մարզերի բնակիչներին որակյալ եւ մատչելի ինտերնետ-հասանելիությամբ ապահովելու “ԱրմենՏել” ընկերության ձգտումով: Մենք չենք սահմանափակվում միայն նոր քաղաքներում ծառայություն տրամադրելով, այլեւ առաջարկում ենք մատչելի սակագներ, անվճար միացում, ինչպես նաեւ արտոնյալ պայմաններով համակարգիչներ ձեռք բերելու հնարավորություն ”, - նշեց “ԱրմենՏել” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
2011թ. ապրիլի սկզբին “ԱրմենՏել” ընկերությունն առաջարկեց Hi-Line ծառայության նոր սակագնային փաթեթներ. “Մեգա 256” եւ  “Մեգա 512”` համապատասխանաբար 4500 եւ 6000 դրամ ամսեկան վճարով: Նոր բաժանորդներին անվճար տրամադրվում է ADSL-մոդեմ: Նրանցից չի գանձվում միացման վճարը եւ Hi-Line ծառայության օգտագործման առաջին ամսվա բաժանորդավճարը: Բացի այդ, կախված ընտրված սակագնային պլանից հաճախորդին տրվում է հնարավորություն ստանալու 25 տոկոս զեղչ` նեթբուք կամ նոթբուք ձեռք բերելիս:

Yerevan/Mediamax/. Beeline announced expansion of Hi-Line service’s geography, which from now on will be available in Aragatsavan, Ararat, Byurakan, Vedi, Zvartnots, Masis, Sisian and Tatev.
Thus, the number of settlements, where one can get connected to Hi-Line, reached 47.
“Consistent expansion of Hi-Line service’s geography is conditioned by the striving of “ArmenTel” company to provide the population of the country’s regions with quality and affordable internet service. We do not limit ourselves to only spreading the service in new towns, but also offer affordable tariffs, free connection and the chance to purchase a computer at preferential prices and by installments”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko said.
In early April, 2011, “ArmenTel” Company offered new tariff plans for Hi-Line “Mega 256” and “Mega 512” services with the monthly subscriber fee of 4500 and 6000 AMD respectively. Given connection to “Mega” tariff plan, the modem and activation are provided for free, the customer also gets the chance to use internet free of charge during the first month. Besides, depending on the chosen tariff plan, the customer is also provided the chance to receive a discount of up to 25% for purchase of a notebook or a netbook.