14:45 | 20.06.11 | Նորություններ | 4797
Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիան /ՀՖՖ/ եւ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը այսօր պայմանագիր են ստորագրել, որի համաձայն ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը դարձել է Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային հավաքականների գլխավոր հովանավոր:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, այդպիսով ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը աջակցում է Հայաստանում ամենամեծ ժողովրդականությունը վայելող մարզաձեւի` ֆուտբոլի տարածմանն ու զարգացմանը:
Ինչպես անցյալում, այսուհետ նույնպես ընկերությունը պատրաստ է օգնության ձեռք մեկնել այն բոլոր միջոցառումներին ու ծրագրերին, որոնց նպատակն է Հայաստանը ներկայացնել որպես ֆուտբոլի հարուստ ավանդույթներ ունեցող երկիր:

14:45 | 20.06.11 | News | 4827
VivaCell-MTS and National Football Federation of Armenia (NFFA) signed a bilateral agreement of cooperation today. According to the agreement, VivaCell-MTS becomes the general sponsor of National Football Teams of Armenia.
The press service of the company informed Mediamax that this way VivaCell-MTS cares for the promotion and development of football, the top popular sport in Armenia.
Just like before, from now on company is again ready to extend its hand to support the events and projects aiming at the promotion of Armenia’s image as a country having rich football traditions.