13:09 | 24.06.11 | Նորություններ | 4640
Իր գործունեությունը MegaPay ապրանքանիշի ներքո ծավալող  “Մեգա Պանտերա” ընկերությունը հայտարարել է “Բոնսաի” ընկերության հետ համագործակցության մեկնարկի մասին: Վերջինիս պատկանում է  անշարժ գույքի առք ու վաճառք իրականացնող www.estate.am ինտերնետ-կայքը:
Ինչպես հայտնել են Մեդիամաքսին “Մեգա Պանտերա”-ում, այսուհետ www.estate.am-ի VIP-ծառայությունների եւ հատուկ առաջակների համար կարելի է վճարումներ իրականացնել MegaPay համակարգի տերմինալների միջոցով` առանց հավելավճարի, մատչելի ինտեֆեյսի կիրառմամբ:
Հաշվի լիցքավորման համար անհրաժեշտ է գլխավոր մենյուում ընտրել “այլ վճարումներ” խմբի կոճակը, ցուցակում ընտրել «estate.am» կոճակը, լրացնել վճարողի իդենտիֆիկացիոն համարը եւ իրականացնել վճարումը: Վճարումից հետո վճարողին կտրոն է տրվում:
Վճարումը կարելի է իրականացնել MegaPay համակարգի 365 վճարային տերմինալներում, որոնցից 288-ը գտնվում են մայրաքաղաքում, 77-ը` Հայաստանի խոշոր քաղաքներում եւ գյուղերում:
Անշարժ գույքի հետ կապված գործարքները www.estate.am կայքում կատարվում են առանց միջնորդի, իրականացվում են հատուկ ծառայություններ տրամադրող ակցիաներ:

13:09 | 24.06.11 | News | 4587
“Mega Pantera” company (MegaPay trademark) announced the launch of cooperation with “Bonsai” company, the owner of www.estate.am real estate buying and selling internet project.
As Mediamax was told in “Mega Pantera”, from now on VIP services and special offers on www.estate.am can be paid on-line through MegaPay terminals using the easy interface.
To recharge the account one should choose “other payments” button on main menu, choose “estate.am” from the list, dial the identification number of the payer and make the payment. Receipt is given after payment is made.
Payments can be made through 365 MegaPay terminals, 288 of which are located in the capital and 77 in Armenia’s largest towns and villages.
Real estate deals on www.estate.am are carried out without mediators. Actions for special services are also conducted.