13:09 | 24.06.11 | Նորություններ | 4640
Իր գործունեությունը MegaPay ապրանքանիշի ներքո ծավալող  “Մեգա Պանտերա” ընկերությունը հայտարարել է “Բոնսաի” ընկերության հետ համագործակցության մեկնարկի մասին: Վերջինիս պատկանում է  անշարժ գույքի առք ու վաճառք իրականացնող www.estate.am ինտերնետ-կայքը:
Ինչպես հայտնել են Մեդիամաքսին “Մեգա Պանտերա”-ում, այսուհետ www.estate.am-ի VIP-ծառայությունների եւ հատուկ առաջակների համար կարելի է վճարումներ իրականացնել MegaPay համակարգի տերմինալների միջոցով` առանց հավելավճարի, մատչելի ինտեֆեյսի կիրառմամբ:
Հաշվի լիցքավորման համար անհրաժեշտ է գլխավոր մենյուում ընտրել “այլ վճարումներ” խմբի կոճակը, ցուցակում ընտրել «estate.am» կոճակը, լրացնել վճարողի իդենտիֆիկացիոն համարը եւ իրականացնել վճարումը: Վճարումից հետո վճարողին կտրոն է տրվում:
Վճարումը կարելի է իրականացնել MegaPay համակարգի 365 վճարային տերմինալներում, որոնցից 288-ը գտնվում են մայրաքաղաքում, 77-ը` Հայաստանի խոշոր քաղաքներում եւ գյուղերում:
Անշարժ գույքի հետ կապված գործարքները www.estate.am կայքում կատարվում են առանց միջնորդի, իրականացվում են հատուկ ծառայություններ տրամադրող ակցիաներ:

13:09 | 24.06.11 | Новости | 4635
Компания «Мега Пантера», ведущая деятельность под торговой маркой MegaPay, объявила о начале сотрудничества c компанией «Бонсаи», владеющей интернет-проектом по купле-продаже недвижимости www.estate.am.
Как сообщили Медиамакс в «Мега Пантера», отныне за VIP-услуги  и специальные предложения www.estate.am можно заплатить через сеть терминалов системы MegaPay в режиме онлайн, без комиссионных, с использованием доступного интерфейса.
Для пополнения счета необходимо выбрать в главном меню  кнопку с названием группы «другие платежи», выбрать из списка кнопку с логотипом «estate.am», ввести идентификационный номер плательщика и оплатить.  После оплаты плательщику выдается чек.
Оплату можно совершить через 365 платежных терминалов системы MegaPay, 288 из которых расположены в столице, 77 – в крупных городах и селах Армении.
Сделки с недвижимостью на сайте www.estate.am совершаются без посредников, проводятся акции по предоставлению специальных услуг.