12:30 | 25.08.11 | Նորություններ | 5320
Երեւան: Մեդիամաքս:ԱրմենՏել ընկերությունը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարել է կորպորատիվ բաժանորդների համար նոր “Ընդհանուր փակ խումբ” ծառայության մեկնարկի մասին:
Նոր առաջարկը կանխավճարային եւ հետվճարային համակարգի բաժանորդներին թույլ է տալիս միանալ կորպորատիվ սակագնային փաթեթին` միավորելով նրանց  մեկ ընդհանուր փակ խմբի մեջ: Բաժանորդները կարող են միմյանց հետ խոսել հատուկ սակագնով, այդ ամենի հետ մեկտեղ ընտրելով իրենց համար առավել հարմարավետ հաշվարկային համակարգը:
Ծառայությունը հասնելի է նաեւ “Իմ կազմակերպություն” ծրագրի մասնակից ֆիզիկական անձանց: Այն չի պարտավորեցնում իրավաբանական անձին կրելու ֆինանսական պատասխանատվություն` վճարել աշխատակիցների, նրանց ընկերների եւ բարեկամների հաշիվները, ովքեր ծառայության միջոցով միացել են կորպորատիվ սակագնային փաթեթին:
“Ծառայությունների պարզ եւ հասանելի կառավարումը Հայասատանի միասնական օպերատորի առաջնային նպատակներից մեկն է: Նոր առաջարկը կոչված է էլ ավելի պարզեցնելու ընկերության սակագնային փաթեթներին միանալու գործընթացը մեր կորպորատիվ բաժանորդների աշխատակիցների համար: Այն թույլ կտա խուսափել ավելորդ բյուրոկրատիայից եւ խնայել ժամանակը: “Ընդհանուր փակ խումբ” ծառայության ներդրումը թույլ կտա մեր բիզնես-գործընկերներին օպտիմալացնել հեռախոսակապի ծախսերը, իսկ ընկերության աշխատակիցներին` շփվել իրենց ընկերների, հարազատների եւ մտերիմների հետ արտոնյալ սակագնով”, - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Ընդհանուր փակ խումբ” ծառայությունից օգտվելու համար անհրաժեշտ է միանալ այն սակագնային փաթեթին, որի համար փակ խմբի ներսում գործում է տարիֆիկացում: Ծառայության տարիֆիկացումն իրականացվում է բաժանորդի սակագնային փաթեթում գործող սակագների համաձայն:

12:30 | 25.08.11 | Новости | 5217
Ереван/Медиамакс/.АрменТел (торговая марка Beeline) запустил новую услугу для корпоративных клиентов - «Единая закрытая группа».
Новое предложение позволяет подключать к корпоративному тарифному плану номера как предоплатной, так и постоплатной системы расчетов, объединив их в одной закрытой группе. Таким образом абоненты могут общаться между собой по льготной цене, выбирая при этом наиболее удобную для себя систему оплаты.
Услуга также доступна и физическим лицам - участникам программы «Моя Компания», которая не обязывает юридических лиц нести финансовую ответственность по оплате счетов сотрудников, их родственников и друзей, подключенных к корпоративному тарифу посредством услуги.
«Доступность и простота управления услугами - приоритетная задача универсального оператора Армении. Новое предложение призвано сделать процесс присоединения сотрудников наших корпоративных клиентов  к тарифным планам компаний более легким, избежать бюрократии и сэкономить время. Внедрение услуги «Единая закрытая группа» позволит нашим бизнес-партнерам оптимизировать расходы на телефонную связь, а сотрудникам компаний – по льготным ценам общаться со своими друзьями, родными и близкими», - сказал гендиректор АрменТел Игорь Климко.
Чтобы воспользоваться услугой «Единая закрытая группа»  необходимо подключиться к одному из тарифных планов, для которых действует тарификация внутри закрытой группы. Тарификация услуг производится согласно действующим ценам в тарифном плане абонента.