17:43 | 01.09.11 | Նորություններ | 5256
Երեւան: Մեդիամաքս:Ուսումնական տարվա առաջին օրվա առթիվ այսօր Orange-ը ներկայացրել է նոր առաջարկ ինտերնետի բաժանորդների համար:
Սեպտեմբեր ամսվա ընթացքում միանալով Orange Ինտերնետին` բաժանորդները կստանան նորաոճ Ինտերնետ Հիմա մոդեմ, 1 ԳԲ հավելյալ գերարագ ինտերնետ սեպտեմբերին, Orange Խոսենք SIM քարտ, ինչպես նաեւ Kaspersky հակավիրուսային ծրագիրը 6 ամսով անվճար:
Նրանք, ովքեր կմիանան Orange Ինտերնետին սեպտեմբերի ընթացքում, հնարավորություն կստանան նաեւ ձեռք բերել նոթբուք` մատչելի գնով, ինչպես նաեւ` գեղեցիկ պայուսակ:
«Մենք նվեր ունենք նաեւ մեր հին բաժանորդների համար: Այս ամիս Ինտերնետ Հիմայի, Ֆլայբոքսի եւ MyFi-ի բոլոր բաժանորդները կստանան գերարագ ինտերնետի հավելյալ 1ԳԲ փաթեթ, ինչպես նաեւ` Kaspersky հակավիտրուսային ծրագրից 3 ամսով անվճար օգտվելու հնարավորություն: Մեր հին բաժանորդները նույնպես հնարավորություն կունենան օգտվել նոթբուքների ցածր գներից, որոնց հետ նաեւ կստանան հատուկ պայուսակներ», ասել է Orange-ի Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

17:43 | 01.09.11 | Новости | 4233
Ереван/Медиамакс/. Orange Armenia представила сегодня новое предложение для интернет-абонентов, приуроченное к началу учебного года.
Подключившись к Orange Internet в течение сентября, абоненты получат модный USB-модем Интернет-Сейчас, 1 ГБ дополнительного высокоскоростного интернет-трафика в сентябре, SIM-карту Orange Поговорим, а также антивирусную программу Kaspersky с 6-месячной бесплатной лицензией.
Абоненты, которые подключатся в течение сентября, смогут также приобрести ноутбук по доступной цене, а также сумку.
«У нас есть подарок и для действующих абонентов. Все абоненты Интернет Сейчас, Flybox и MyFi получат 1 ГБ дополнительного высокоскоростного интернет-трафика, а также возможность бесплатного пользования антивирусной программой Kaspersky на 3 месяца. Наши старые абоненты также смогут воспользоваться доступными ценами на ноутбуки, с которыми получат специальные сумки», - сообщил директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян.