17:48 | 17.11.11 | Նորություններ | 5182
Երեւան/Մեդիամաքս/. Հայաստանի Ազգային պատկերասրահն այսօր համալրվել է հայ ժամանակակից նկարիչների նոր աշխատանքներով: 62 աշխատանքների հանձնման արարողությունը տեղի է ունեցել պատկերասրահում` ՀՀ Անկախության 20-րդ տարեդարձին նվիրված ցուցահանդեսի ավարտին, որի անցկացմանն օժանդակել էր ԱրմենՏել ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ):
«Մեր կորպորատիվ սոցիալական քաղաքականության մեջ կարեւոր տեղ է զբաղեցնում ազգային արժեքների պահպանմանն ուղղված ծրագրերի աջակցությունը: Վստահ եմ, որ այսօրվա միջոցառումը կօգնի Անկախության գաղափարը եւ նշանակությունն ապագա սերունդներին փոխանցելուն», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

17:48 | 17.11.11 | News | 5125
Yerevan/Mediamax/. Armenian National Gallery was replenished with new works by contemporary Armenian painters. The ceremony of handing over the 62 works was held in the Gallery as a result of the exhibition devoted to the 20th anniversary of the declaration of independence of Republic of Armenia. The exhibition was held owing to ArmenTel (Beeline trademark) support.
“Supporting projects aimed at preservation of national assets makes part of our corporate social policy. I am sure today’s event will help make the idea and meaning of independence clearer to future generations”, noted ArmenTel CEO Igor Klimko.