17:48 | 17.11.11 | Նորություններ | 5182
Երեւան/Մեդիամաքս/. Հայաստանի Ազգային պատկերասրահն այսօր համալրվել է հայ ժամանակակից նկարիչների նոր աշխատանքներով: 62 աշխատանքների հանձնման արարողությունը տեղի է ունեցել պատկերասրահում` ՀՀ Անկախության 20-րդ տարեդարձին նվիրված ցուցահանդեսի ավարտին, որի անցկացմանն օժանդակել էր ԱրմենՏել ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ):
«Մեր կորպորատիվ սոցիալական քաղաքականության մեջ կարեւոր տեղ է զբաղեցնում ազգային արժեքների պահպանմանն ուղղված ծրագրերի աջակցությունը: Վստահ եմ, որ այսօրվա միջոցառումը կօգնի Անկախության գաղափարը եւ նշանակությունն ապագա սերունդներին փոխանցելուն», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

17:48 | 17.11.11 | Новости | 5163
Ереван/Медиамакс/. Национальная галерея Армении пополнилась новыми произведениями современных армянских художников. Церемония передачи 62 произведений состоялась в Галерее по итогам выставки, посвященной 20-летию провозглашения Независимости Республики Армения, поддержку в проведении которой оказала компания АрменТел (торговая марка Beeline).
«В нашей корпоративной социальной политике важное место занимает поддержка проектов, направленных на сохранение национальных ценностей. Я уверен, что сегодняшнее мероприятие поможет лучше донести до следующих поколений идею и значение независимости», - отметил гендиректор АрменТел Игорь Климко.