10:55 | 19.11.11 | Նորություններ | 3019
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը Beeline) կոչ է արել իր բաժանորդներին ակտիվ մասնակցել «Հայաստան» համահայկական հիմնադրամի կողմից կազմակերպված ամենամյա հեռուստամարաթոնին:
Բարեգործական այս միջոցառմանը կարելի է մասնակցել ֆիքսված կամ բջջային հեռախոսից զանգահարելով 090008000 համարին կամ կարճ հաղորդագրություն ուղարկելով 7733 համարին: ԱրմենՏել-ը բաժանորդների նվիրատվությունն ամբողջությամբ կփոխանցի «Հայաստան» համահայկական հիմնադրամին:
«Հեռուստամարաթոն 2011»-ն այս տարի անցկացվում է «Ջուր պարգեւիր, կյանք նվիրիր» կարգախոսի ներքո: «Հայաստան» համահայկական հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի որոշմամբ այս տարի հավաքագրված բոլոր միջոցները կուղղվեն Լեռնային Ղարաբաղի գյուղական համայնքների ջրամատակարարման խնդիրների լուծմանը, ինչպես նաեւ Հայաստանի եւ Արցախի գյուղերի զարգացմանն ուղղված միջոցառումների իրականացմանը:
«Հանդիսանալով Հայաստանի խոշորագույն ազգային օպերատոր «ԱրմենՏել» ընկերությունը մեծ կարեւորություն է տալիս հեռուստամարաթոնի ամենամյա անցկացմանը: Կոչ եմ անում մեր բաժանորդներին ակտիվ մասնակցել այս ծրագրին` դրանով իսկ ներդնելով Ձեր լուման Հայաստանի զարգացման եւ պայծառ ապագա կերտելու գործընթացում»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

10:55 | 19.11.11 | Новости | 3037
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) призвала своих абонентов принять активное участие в ежегодном телемарафоне Всеармянского фонда «Айастан».
Принять участие в мероприятии можно, позвонив по номеру 090008000 с городского или мобильного телефона, либо отправив короткое сообщение на номер 7733.
Все перечисленные абонентами «АрменТел» средства компания передаст Всеармянскому фонду «Айастан».
«Телемарафон 2011» в этом году проходит под девизом: «Подари воду – сохрани жизнь». По решению совета попечителей Всеармянского фонда «Айастан» средства, собранные в текущем году, будут направлены на решение проблем водоснабжения сел НКР и на реализацию программ развития деревень Арцаха и Республики Армения.
«Являясь крупнейшим национальным оператором Армении, компания «АрменТел» придает большое значение проведению ежегодного телемарафона. Я призываю наших абонентов принять активное участие в проекте и внести свою лепту в процесс развития и построения яркого будущего Армении», – отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.